Výstava Kreativita - Hobby

Opět na výstavě Kreativita - Hobby

10. května 2015 v 19:48 | Pupi
Jít či nejít....to byla otázka. Nejít, nejít, nejít ? Ale jo jít....Smějící se Ano...ano... opět jsme se rozhodly účastnit se výstavy Kreativita - Hobby v pražských Holešovicích.

Přijďte se za námi podívat v termínu 22.-24.5.2015. S Peťou Nemravkou připravujeme demo ukázky ze světa polymerových hmot a scrapbookingu. Jejich seznam brzy najdete na Nemravce.


Můžete se těšit na mnoho novinek a ukázek z našeho oblíbeného tvoření. Určitě bude na co koukat...a co nakoupit...Mrkající

Těšíme se na vás!!!

Pupi

Výstava Kreativita - Hobby podzim 2013

10. prosince 2013 v 15:51 | Pupi
A je to za námi........Smějící se O víkendu jsme si dali "lehký" maraton na výstavišti v pražských Holešovicích, kde jsme se snažili prezentovat nemravkové materiály a pomůcky vhodné pro tvorbu z polymerových hmot a Scrapbookingu.

Ve čtvrtek ráno jsme začali stavět stánek, vybalovat zboží a snažili se vytvořit "kreativní oázu" Smějící se. Jelikož ten den chodil Mikuláš, tak jsme fofrovali, abychom byli všichni doma včas u svých ratolestí (aby nám je ti čerti neodnesli). Takže něco málo zbylo ještě na páteční ráno. Ale v deset už jsme mohli směle přivítat první nedočkavce a že jich bylo Smějící se.Po pár demo ukázkách a celodenní komunikaci se zázkazníky se přiznám, že jsem byla vymluvená a chvílema jsem hledala ta správná slova aneb lehce jsem ztrácela "kouzlo komunikace" Mrkající.Na výstavu se vždycky těším, protože jsem ráda mezi lidmi, obzvláště mezi těmi stejně "postiženými". Prostě mě to ba.... a navíc máme úžo bájo team Smějící se.


Také jsme předali ceny našim finalistkám z celoroční soutěže. Za Scrapbook si přijela pro svého nového mazlika Vagabond mašinku Kačka Zilvarová. Už nemusí točit kličkou a jen mačká čudlík Smějící se.Tak teď si už můžu pořádně začít užívat ten správný adventní čas a také jsme s Matyáškem už začali..........nyní u nás vévodí vůně perníčků....


Přeji krásný adventní čas! A všem díky za přízeň!!!

Pupi

Jak jsme "řádily" na Kreativitě

27. května 2013 v 17:50 | Pupi
A máme to za sebou...........Smějící se. Třetí ročník výstavy Kreativita - Hobby je již minulostí. Pro mě jakožto člena "Nemravky teamu" to byl druhý ročník. A i když jsem dneska značně unavená a síly sbírám horko těžko, tak to bylo moc prima. Jsem ráda, že i když jsem byla v jednom kole, tak sem tam se podařilo na mě houknout holkám z Fleru klubů nebo scrapařkám, které znám z posledního scrap srazíku. Někdy to bylo opravdu jen letmé houknutí Mrkající. Ale i tak moc díky, že jste "zaskočily".

Čtvrtek byl v duchu vybalování a stavění celého stánku a naší "demo kurzovny".V pátek ráno jsme ještě v rychlosti doladili nějaké detaily a mohli jsme vítat první návštěvníky, na které jsme opravdu po otevření výstavy nemuseli dlouho čekat Smějící se. A tím také započal náš "demo kolotoč". S Peťou Nemravkou jsme se střídaly po hodině, takže hodinu ona demo ukázky z polymerových hmot a hodinu na to já se svým scrapbookem...........a pořád dokola všechny tři dny. V sobotu jsem si už musela doma dát nějakou meducínu na hlasivky neb jsem měla pocit, že v neděli už budu jen skřípat, jak stará vrata.......A můj neskonalý obdiv Peťě Nemravce, neb je v sedmém měsíci radostného očekávání a její energii a enthusiasmus by jí mohl leckdo závidět. Já teda určitě, protože já jsem v těhotenství byla schopná, tak maximálně dojít do obchodu pro rohlíky a zpátky......Smějící seSmějící seSmějící se.

Nemravka v akci poprvé

A podruhé

moje Pupi demo na práci s Color washem

A inkoustíky....


S Irčou - Iriskou, která měla svou dílničku cestovních deníku u stánku Aladinu, jsme si daly jen "plácačku", když jsem běžela s párkem v rohlíku, jakožto mým obídkem Smějící se.......takže sumasumárum dva párky v rohlíku a vodnatá zelnačka. Dosti "výživné" obídky, že.........Smějící seSmějící se. Myslím, že Irča na tom byla podobně. Také jsem tam od ní dostala její stránku se svým obřím hambáčem ze scrap srazíku ze Satalic - i s věnováním...........Pro Kačku Pupi z lásky.........k jídlu........:-DD......... Stránku si pověsím na zeď k ostatním svým stránkám. Irčo ještě jednou mooooc díky!Za běhu na záchod nebo pro horkou čokoládu jsem stačila ukořistit jedno razíko a pár SB papírů. A jak je u mě zvykem vždycky si tam koupím nějaké dekorace domů. Takže jsem si koupila krásné šité bílé srdéčko s křídlama s textem Andělům bez křídel říkáme maminky.......no není to pravda? Mrkající (doma to budu nosit na krku :-DDD) a ještě jedno ratanové srdíčko na okno (totiž jedno okno nebylo doma osrdíčkované....a už je....:-DDD). Kdo mě zná, chápe........

No a v neděli později odpoledne se zaklaply dveře a během 2 hodin bylo po stánku, po kurzovně, po všem.........Ještě jsme s Nemravkou vylosovaly posledního výherce nového českého extruderu a mašírovali jsme si to všichni domů. I když to bylo dosti náročné, tak se už těším na další tentokráte adventní Kreativitu a její šrumec.


Díky za juknutí......

Pupi
(PS: teď když píšu tenhle blog, tak mi došlo, že nemáme žádnou společnou team fotku.......chjo....tak snad příště.....prostě to bylo jako z rychlíku.......:-))
 
 

Reklama