Visačky / Tags

Vánoce se blíží...

16. října 2015 v 21:19 | Pupi
Vánoční čas se kvapem blíží. Není proto od věci se začít pomalu, ale jistě připravovat...Mrkající Na Nemravce se můžete proto těšit na mini seriál vánočních tipů a triků pro různé projekty.

A první vlaštovkou jsou efektní a jednoduché visačky, které ozdobí každý vánoční dárek.


Jak na ně, najdete v tomto novém článku. Stačí chvilka času, pár věcí po ruce a uvidíte, že obdarovaní budou mít radost.Tip: A já jsem se doslova zamilovala do velkého černého inkoustového polštářku Archival. Má zavírací "dvířka", takže se s ním skvěle manipuluje. Určitě vyzkoušejte.

Přeji pohodové tvoření!

Pupi

Timíkovi visačky April a May 2013

15. července 2013 v 14:05 | Pupi
Asi tak jako hodně z vás mám ráda Tima Holtze. Jeho styl se mi moc líbí a některé jeho projekty jsou super originální. Jasně, že sleduju jeho blog a jeho povedené 12 Tags of 2013. Už jakou dobu se na ně chystám a z některých jsem opravdu nadšená. No a to prostě musí přijet babička na víkend, aby každá otázka nezačínala slovem "mamíííííííí" ale "babííííííí"...........a tak mám čas zasednout a do některých letošních se pustit.
Moc se mi líbí, jak Timík kombinuje různé barvy a média. To mě taky hrozně baví, takže jsem si vybrala 2 visačky - April a May a tady jsou v mém podání.....


První, do které jsem se pustila byla dubnová (April). Mě to patlání a míchání barev na podložce hrozně baví. Navíc z toho pokaždé vyjdou jiné barvy a jiný design. Prostě pohodové tvoření Smějící se. Visačka je navíc celkem rychle hotová, možná to vypadá složitě, ale opravdu není....


3D design motýlkům jsem vytvořila pomocí acelátové fólie. Motiv razítka jsem na ni natiskla černým Archivalem a nechala dobře uschnout. Vystřihla jsem je (pozor když není motiv dobře zaschlý, maže se) a přišila sešívačkou.


Dekorační pero hrot jsem napatinovala tyrkysovým Dabberem. Kovové dekorace jsou přilepené lepidlem Glossy Accents.


Druhá je květnová (May). Tady jsem použila propisoty Elements. Skvěle se s nimi pracuje, snadno se obtisknou a navíc na nich barvy opravdu nedrží, takže vytváří další rozměr. Pohrála jsem si s Distress Stain barvičkami a Color wash. Všechny barvy jdou krásně mezi sebou míchat.


Detail motýlka s korunkou jsem si vystřihla z papíru a jeho povrch přetřela Glossy Accents, takže se krásně leskne. Razítko dámy jsem ještě doladila černým Distress markerem. Zvýraznila jsem jí část šatů.


Motiv hodin je také vystřižený z papíru, napatinovaný Vintage Distressem a doprostřed jsem připevnila hřebíček s hodinovou ručičkou.


foto při tvoření :-)


Už jste si nějakou visačku vyzkoušeli? Jestli ne, tak to zkuste. Stačí jen vaše fantazie a chuť do tvoření....
Díky za návštěvu a tvořte!
Pupi

Visačkový SWAP

10. května 2013 v 15:17 | Pupi
Jak už jsem psala v jednom z předchozích článků, tak jsme si na Fleru v klubíku "švihli" visačkový swapík k příležitosti "Mezinárodního dne Scrapbooku" (bude i blog). A jelikož už je ta má u své majitelky ("schodouokolností" vyhlašovatelky Swapu Zuzankysasanky), tak ji tady můžu hodit v plén. Zuzka psala na svém profilu, že má ráda kytičky či jakýkoliv 3D effect a že na barevnosti nezáleží. Takže jsem se toho snažila držet. Na základ jsem použila hotovou visačku od Rangeru, kterou jsem si však upravila na požadovaný rozměr (byl pevně daný). Visačku jsem nadekorovala, jak jinak než Distresskama a použila šablonu hodin. Vyrobila jsem si růčo fůčo růžičky, které jsem obarvila opět modrým Distressem. Zbytek jsem tak různě dozdobila kartičkou, motýlky, knoflíkem a výsekem srdíčka z knížky (používám staré anglické paperbacky), které jsem přelákla Glossy Accents. Chtěla jsem tam dát ještě nějaké motto pro ten NÁŠ DEN. A jelikož mám skvělá razítka s anglickými texty (jsem prostě anglofil), tak jsem vybrala text - On the pages of life, Art can be the pen that writes your story neboli volně přeloženo "V každodenním životě může být umění perem, které píše Tvůj příběh"........myslím si, že je to pro naše tvoření dosti výstižné Mrkající. Nakonec jsem zavázala jutovou šnůrku a visačka mohla putovat k mé vylosované Swap partnerce.
A tady je visačka od Veverky Heli (Helen cards), kterou jsem dostala já, tedy já jsem byla její vylosovanou Swap partnerkou a musím říct, že je božská. Hrozně se mi líbí. Mám ráda Vintage styl, takže mi prostě kápla do noty. Jelikož si předělávám tvořící koutek, tak jakmile bude ready, bude mít zde čestné místo (až bude vložím, že nekecám Smějící se).
Heli moc díky!!!!!


Moc díky za shlédnutí a našemu Srapíku zdar! Mrkající

Pupi
Jak jsem slavila Mezinárodní den Scrapbooku

5. května 2013 v 16:17 | Pupi
Na první sobotu v květnu připadá mezinárodní den Scrapbookingu! Takže také můj "svátek" Smějící se. V klubíku Tématického papírového tvoření na Fleru jsem se přidala k visačkovému swapu. Úkolem bylo vytvořit na daný rozměr visačku a ozdobit jí dle vlastní fantazie na památku "našeho dne". Zatím nemůžu prozradit pro koho jsem visačku tvořila, ani jak mé dílko dopadlo, jelikož visačka zítra (snad to stihnu) poputuje k její majitelce. Zuzankasasanka alias Zuzka rozlosovala swap partnerky, tak doufám, že ta má bude s visačkou spokojená a udělá jí radost Smějící se.
Jelikož je to den SCRAPBOOKU, tak já jsem to prostě pojala jako den, který se musí tvořit a tvořit (až do nočních hodin - na mě "sedmispáče" opravdu výkon). U visaček jsem zůstala a jejich design jsem vytvořila pomocí distress inkoustů v kombinaci s razítky a embossovacím bílým práškem.
a ještě jedno přáníčko......


Navíc jsme se odpoledne byli s rodinkou podívat na motýlky do botanický zahrady a tahle fotka si říká o scrapnutí, co říkáte Mrkající.... tak snad ji brzo spáchám. Ještě mám dluh své menší ratolesti na narozeninovou stránku a o tvoření albumů.......ani nemluvím.......MlčícíDíky za shlédnutí a doufám, že jste si ten "náš Scap den" užili.

Pupi
 
 

Reklama