Srazíky

2. Scrapbookový dýchánek u Nemravky

15. června 2014 v 14:38 | Pupi
A máme za sebou parádní 2.scrapbookový dýchánek u Nemravky. Mám hroznou radost, že se zase sešla téměř stejná partička jako na první srazíku. A bylo to opět zase tudíž opakovaně veleprima primisima!!! Smějící se

Na začátku jsem byla obdařena obřím vlčím mákem - neuvěřitelně obřím. Tímto Pavle mooooc děkuji a hlásím, že již má své místo na zahrádce.

Celý den jsme tvořily a povídaly. Byl to opravdu skvělý relax! Já jsem na srazíku vyráběla scrapbookové stránky, které brzy nafotím a hodím na blog.

A tady je ta naše bájo sobotní partička! Holky díky moc moc moc za prima den!!!


Blog z celého srazíku najdete zde.

Užívejte a tomu našemu tvoření ZDAR!!!

Pupi

Blaze na srazu v Satalicích (duben 2014)

15. dubna 2014 v 19:10 | Pupi
Tento víkend jsem měla tu čest se zúčastnit scrapbookového srazíku v Satalicích. Jelikož to mám z domova téměř, co by kamenem dohodil, tak to bylo bez přespání, ale i tak jsem si to náležitě užila. A můžu jen říct, že to bylo úžo a bájo...Smějící se prostě balzám na mou scrapbookovou duši!


V pátek jsem si spolu s holkama dala dobrou véču a malý mejdánek v podobě prohlížení alb všech zúčastněných scrapařek. Klábosily jsme, prohlížely, smály se, no prostě relax. Ale jelikož od posunu času jsem "nedospalá", tak jsem se brzy rozloučila a jela dom.


Ale v sobotu ráno už jsem stepovala před dveřmi klubovny celá natěšená na to společné "scrap řádění". Hanka Gabreta nezklamala jako vždy a vymyslela si na nás společné tvoření. Tématem srazu byla "HRAVOST". Tak jsem si pěkně doma nachystala fotky, které se k danému tématu hodily. Ale na tvorbu mých stránek došlo až později, protože Hanka na nás nachystala dokonalé hravé tvoření. Do připravených obálek jsme daly svou fotku a poté se tahalo. Takže jsme tvořily stránku pro vylosovanou fotku. K tomu ještě nesměla chybět podmínka, kterou jsme si také vylosovaly.


Já jsem si vytáhla fotku malé Terezky (mezi účastnicemi byly také tři princezny, které scrapovaly s námi) a mou podmínkou byl motýlek. Komu chyběl potřebný materiál, mohl si zaskočit do pokojového obchůdku Marušky a "dotankovat" tak pro své tvoření.


Stránku jsem měla hotovou celkem rychle a takhle to dopadlo...


pár detailů...Moji fotku si vytáhla Katie. Stránka od ní je moooc povedená a doma se Matymu tuze líbila. Katie díky moc!!!!


Všechny stránky opět visely na chodbě, abychom se mohly pokochat. Sem tam jsme chodily po klubovně a nahlížely pod ruce ostatních. Leckdy až oči přecházely. Hlavně Marušky "matlání" nemělo chybu a moje srdce plesalo nad jejím "umem"...MrkajícíPak už jsem se pustila do tvoření scrapbookových stránek pro mé ratolesti. Stihla jsem je obě (a mám z nich velkou radost). Stránky mám na blogu zde.

Odpoledne nesmělo chybět společné focení. No já chytrák jsem šla s kabelkou, kterou jsem zamaskovala za holky tak pečlivě, že jsem si ji venku zapomněla. Ještě že mi ji báječné holky přinesly.....uf uf uf......to by byl tuze drahý výlet (no moje hlava děravá jakmile scrapuje)...Překvapený


A abychom nevyšly ze cviku, tak si na nás Hanka vymyslela ještě jeden "úkol" a to tvorbu diplomů pro golfisty. Já jsem v životě diplom nedělala. Takže to byla výzva. Všechny diplomy byly moc povedené a také nám je Hanka náležitě "odprezentovala". Doufám, že "jejím" golfistům udělaly radost alespoň tak, jako nám jejich tvorba...Smějící se


Hanka prezentuje, my tleskáme...Smějící se


Nakonec jsem ještě stihla udělat narozeninovou dvoustránku do Elli alba a udělat pár fotek. Prostě to byla relax sobota v duchu scrapbookových šikovných ručiček.


Na závěr můžu vlastně jen říct - bylo to skvělé a už se těším až se zase sejdeme!!!!

Díky!!!

Kačka Pupi

Podzimní Liberec scrap srazík

7. října 2013 v 19:48 | Pupi
Minulý týden byl taaaaaaak full........aneb z jedné akce do druhé. Sotva skončilo ECC, tak jsem naložila auto a vydala se směr Liberec na srazík, tentokráte s podtitulem " Project life". V autě jsem si musela "vohulit" cédé a hodně nahlas si zpívat, abych za volantem neusnula Smějící se. Opět se nás tam sešla parádní partička = scrap ženy jsou prostě nej....Smějící se


Bohužel mě dosti drtila únava z posledních hektických dnů, že jsem to tak trochu nebyla já = motorová myš, jak mě scrap ženy nazvaly v létě Smějící se. Ale i tak jsem si srazík užila a vytvořila si několiko prvních stránek našeho školního Project life. Už v pátek jsem se v báječné společnosti Míši a spol. fakt bavila...........zase jsem si říkala, že domu pojedu s mírně natrženou pusou od toho chechtání Smějící se . No a když jsem se ocitla ve skupině "tleskačů", bylo jasný, že srazík bude prostě jedna velká jízda Smějící se. Aneb jakmile někdo z nás dodělal svou kapsu, zavládl hromadný aplaus ( k udivení žen z jiných skupin :-)))))....
Hlavní XXX párty jsem sice "prospala", ale srandy bylo opět více než dosti....a to na všech frontách.

Maty šel v září do první třídy a tak jsem PL pojala od jeho prvních školních dní. A budu ho dělat po týdnech. Najivně jsem si myslela, že stihnu udělat i něco jiného. A za normálních "mých" okolností bych to i zvládla, ale když jsem se přistihla, že čumím hodinu a půl na jednu fotku a jeden papír, tak jsem to vzdala a šla do pelechu.....Mlčící. Project life ale už teď miluju. Je to rychlý, aktuální a jednou to bude památka k nezaplacení Mrkající.Naučila jsem se tam také nějaké fígle z různých programů, které budu moci do svých projektů použít. V Liberci se prostě pořád něco děje, člověk si krom zajímavých tipů a triků odveze také spoustu matroše od Didi a nové skvělé přátele!!!
Ženy, prostě to bylo zase moooc úžo bájo a těším se už teď na JARO!!!! A to já teplomil vím, o čem mluvím Úžasný!

Uživejte!!
Pupi

Pan božský Liberec :-))

22. července 2013 v 19:40 | Pupi
Říká se, že v Praze je blaze, tento víken bych to ale nazvala "V Liberci je blaze" :-) aneb strávila jsem víkend s úžasnýma scrap ženama na Liberec scrap srazu. Bohužel jsem mohla přijet jen na víkend a nemohla tam s nimi pobýt celý týden.

Scrap komunita Smějící se

a jedna vypečená motorkářská..........

V pátek jsem vyrazila hnedle z rána z Prahy, po cestě nabrala spolucestující Marcelku a za necelou hoďku jsme byly na místě činu. Ano jela jsem na scrap sraz, otevřu dveře do tvořící místnosti (totálně nažhavená na scrapování) a všude na stole fimo strojky, textury, vykrajovátka a cernit.........no musela jsem se smát a křičet: "Vždyť JÁ jsem přijela na SCRAP SRAZ"! Smějící se Takže můj scrap srazík začal opravdu fimováním Smějící se. Ale nevyráběly jsme žádné šperky, ale dekorace na naši kroniku, které byla tématem celého srazu. Všechny ženy už měly desky kroniky hotové, takže dekorace tvořily k tomu. My ne, u nás to bylo naopak, nejdřív dekorace a pak do pozdních nočních hodin desky. Odpoledne jsme si také vyzkoušely, pod odborným vedením Ilonky Eli.rek, práci s Deco clay hmotou. Už jen, když jsem viděla tu krásu, co pro nás měla na ukázku, jsem řvala: "Já nechci další závislost"! Vyrobily jsme si malé kytičky a růže. Moc pěkně se s hmotou pracuje a dekorace jsou pak opravdu jako živé!


Na sobotní dopoledne bylo připravené malování na trička se skvělou Irčou Aptákem. A já mám totálně boží tričko se srdíčkama (ještě se u mě divíte Smějící se). Samozřejmě, že já jsem si tam natiskla jen pár razítek a Irča to doladila k vrcholné dokonalosti.

Moje krásné tríčo

Razítkuju

S Irčou Apták

Dáša Tomda v akci - jako jedna z mála se pustila do díla sama Mrkající A měla ho moooc vydařené!!


Marcelka v akci


Šárka tvoří tričko pro babičkuVidět ji pracovat bylo fantastické! Všem, co jsme čučely okolo, jen padala brada hluboko k nohám a ze všech koutů se jen ozývalo........aaaachhh..........hmmmmmmmmm.........ooooch........ooooooooo. Prostě, kdo umí ten umí, kdo neumí tak čumí Smějící se! Klobouk dolů před jejím uměním, ale také tou lehkostí s jakou to dělá. Asi jsme ji pěkně potrápily neb musela malovat od rána až do podvečera..........všechny jsme musely mít tričko z pod jejích rukou.


Zbytek soboty jsem scrapovala jako o život. Než jsem tam jela, dala jsem si takové menší cíle, co všechno za projekty, bych tam chtěla zmáknout. Holky už mi říkaly - hele motorová myš Pupi nebo když mě někdo hledal, přesně věděl, kde budu Smějící se.


Večír jsme si daly grilovačku. Skoro to tam vypadalo jako na nějaké řecké žranici. Plný stůl hodokvasu Mrkající. Večerní grilování bych ale přejmenovala na "Grilování s Božkou v rákosí Smějící se". Všichni si to určitě dokážete představit, když se sejde banda ženských - ještě teď mě bolí bránice a břišní svaly. Jen jsem zvědavá až budou zveřejněné hlášky (které si Iriska pilně zapisovala).


Jakmile se trošku ochladilo, opět jsme se přesunuly do naší tvořící místnosti a tvořily a tvořily. Já jsem se pustila do zdobení mé kroniky. Iriska mi padla do noty, protože jsem se chystala na album fotek z mého dětství. Původně jsem plánovala, že udělám společné album mě a mého drahého. Na jedné stránce já a na druhé on ve stejných letech. Ale jelikož je fotek z dětství tuuuuze moc, tak určitě časem přijde i na společné album. A tohle bude jen MOJE Mrkající.

Moje kronika aneb "Mé dětství" - fotka mě a mém mamušky z prvních narozenin

pár detailůNeděle se už bohužel nesla v duchu úklidu, balení, dodělávek a zběsilého nakupování u Didi. Po obědě nezbylo už nic než zatlačit slzu a jet dom.......zůstala bych tam klidně měsíc Smějící se.


Moc díky Irčo za parádní srazík, skvělou atmosféru a spoustu inspirace a chuti do dalšího tvoření!!!!!!!!!!!!!!!! Aneb jak nám osvětlila Market Screbla, tak Scrapová komunito ZDAR!!!! A brzo brzičko naviděnou! Už aby to bylo Smějící se.

Pupi

Scrapařský srazík Satalice duben 2013

30. dubna 2013 v 16:30 | Pupi
Poslední dobou jsem v nějakém rychlíku a ne a ne z něj vystoupit Smějící se. Už dlouho jsem si říkala, že musím s holkama vyrazit na scrapařský srazík. Ale posledních pár srazů jsem buď propásla nebo termín byl prostě mimo moje možnosti. Ale když jsem se dozvěděla, že holky pořádají srazík v Satalicích, tak jsem neváhala ani minutu a hnedle jsem se hlásila. Je to totiž pár minut autem od mého domova. Sice jsem se mohla účastnit jen v sobotu, neb prostě nebylo jinak hlídání, ale i tak jsem si to maximálně užila. Dokonce jsme měly připravené překvapení v podobě oranžových deštníků a placek s výstižným textem - Žiju scrapbookem.... a parádní pexeso, jak jinak než scrapbookové Smějící se. Hromadné foto s deštníky samozřejmě nemohlo chybět. Mimojiné jsem deštník večír hnedle využila, protože jsem si vybrala na odjezd dom tu největší průtrž, takže bych i těch pár kroků k autu byla zmáchaná jak kachna. Prostě to holky měly vypočítané se vším všudy Smějící se.


Předem jsme věděly, že se budou tvořit scrapbookové stránky na téma LÁSKA. To mi opravdu organizátorky káply do noty, neb už dlouhou dobu jsem chtěla předělat naši stránku z návštěvy z Říma (pro mě neuvěřitelně romantické místo, kam jsem měla možnost se se svým manželem podívat). Každou chvíli tvořím něco s dětma, pro děti a o dětech. Takže jsem měla jasno a vytrhla jsem fotky z původní stránky. Až poté jsem zjistila, že jsem si tu starou stránku nevyfotila, takže nemůžu hodit v plén obě fotky - staré a nové stránky. I když jsem vlastně vytvořila stránky dvě, jakože dvojčata, které mi budou viset na zdi pěkně vedle sebe. Ještě před samotným tvořením stránek si každá skupinka vytáhla takové podtéma. My jsme si vytáhly "rámeček". Takže na stránce musel být nějakou formou jakýkoliv rámeček.

První stránka a její deatilyDruhá stránka a její detaily


Já osobně jsem nejvíce valila oči nad scrapařským uměním Olgi - Helge (tak trochu také protože jsme seděly vedle sebe a mohla jsem jí koukat pod prstíky). Její stránka byla prostě nádherná! (nemám tu bohužel srdíčkového smajlíka....)

Na srazíku bylo toooolik inspirace a bylo opravdu zajímavé vidět, jak každá máme jiný a svůj vlastní styl. Nejvíce to bylo poznat na úžasných visačkách, které jsme měly vytvořit na památku tohoto srazíku.

Všechny pohromadě - co říkáte? Neuvěřitelné co? MrkajícíJá jsem vyrobila tuto, jak jinak než s vlastním designem. S inkoustama jsme si tam hrály snad všechny Smějící se


A tuhle vyrobila Tomda a já jsem si ji vytáhla "z klobouku" neboli z krabice Smějící se na památku


Nakonec jsme si vytáhly z krabice jednu visačku na památku. A jak to tak bývá i scrapařský osud míchá kartami, takže já jsem si vytáhla visačku od Tomdy a ona si zase vytáhla tu mou :-D.........prostě život...........scrapařský život.....:-D...

Kromě tvoření jsme také trochu debužírovaly. Ve scrap baru u "Hanky a Marti" bylo napečeno tolik laskomin, že někdo (i já) vzdal večeři Smějící se. No a obídek byl velevýborný (pan číšník byl sice z nějakého lenochodova) ale můj domácí hamburger neměl chybu. Ženský se mi smály, že je větší jak já. Už mám fotečku od Irči, takže pro pobavení Smějící se.


Samozřejmě nesměly chybět ani Scrap obchůdky, ve kterých prostě nešlo odolat a tak i já jsem si domu vezla nějaké krásné papíry a razítka (jak jinak než s anglickými texty........Mrkající).

Nakonec velké ale opravdu velké díky oběma organizátorkám Haničce Gabretě a Marťě Isobelkce. Bylo to moc prima a už teď se těším na další srazík, který určo (snad, člověk bohužel nikdy neví) absolvuju od A po Z :-). Takže snad brzy....

Pupi
 
 

Reklama