Pupi tipy / My tips

Mezinárodní den SCRAPBOOKINGU 2017

3. května 2017 v 16:54 | Pupi

Cedulkové Soufflé

10. července 2015 v 16:41 | Pupi
Neopomenutelnou součást při tvorbě scrapbookových projektů jsou různé detaily. Projekt sám o sobě lépe vypadá, když je některý detail tzv. 3D. Různými způsoby jakoby vystupuje z projektu.

Baví mě vyrábět si své vlatní detaily a originální prvky pro scrapbookové projekty. A tak jsem se pustila do výroby vlastních cedulek a detailů pomocí polymerové hmoty Soufflé...Mrkající Jak na to, najdete v nové článku na Nemravce.

A můžu jen potvrdit, vypadají parádně...Smějící seDíky za návštěvu a krásné létooooooooo!!!

Pupi

Foťáčky...:-)

6. června 2014 v 20:47 | Pupi
O "mazliku Big Shotovi" toho bylo řečeno už tuze moc. Ale i přes to, že jsem hrdým vlastníkem Silhouette mašinky, tak jsem na Big Shota nezanevřela a stále ho při svém tvoření využívám. Jednou z věcí, která tato mašinka umí je embossovat tzn. vytlačovat různé motivy do papíru dle motivu embossovací kapsy.

Jelikož se blíží konec roku a můj prvňáček bude mít určitě výstavní vysvědčení, tak dáreček pro něj je už nachystaný. No a k dárečku se hodí také přáníčko.

Pár rad a tipů pro práci s embossovacími kapsami najdete v tomto návodu u Nemravky.

Mé přáníčko pomocí embossovací kapsy s motivem foťáčků...


Díky za návštěvu a krásný slunečný víkend!

Pupi

Moje místo činu aneb Pupi tvořící koutek

15. září 2013 v 12:29 | Pupi
Na fleru v klubu Scrapbooking u Nemravky, jsme měli letní povídací téma o našich tvořivých koutcích - co a jak skladujeme a ukládáme. Prostě jsme si
A tak jsem vyplodila jeden blog o letmém pohledu do scrap koutků........mrkněte tady na tento blog.

A tady moje místo čino.........


Má ukládací místečka....

Spousta mých stránek jako dekorace na našem schodišti, které je stále ve výstavbě....MrkajícíTak tady tvořím já Smějící se. Přijďte k nám do klubu a povídejte si s námi. Díky za shlédnutí!

Pupi

Čím čistím šablony

8. září 2013 v 13:26 | Pupi
Jelikož je můj Big shotík stále "v akci", tak mám šablony (hlavně ty BIGz) pěkně zadrobkané od různých kousků papírů z vyřezávání. A jelikož jsem "pořádkumilovná" žena, tak pak nesnáším, když ty pidi mini kousky jsou všude na zemi a na stole. Takže si jednou za čas šablony přejedu odchlupovačem (mám z ikei, kde se dají snadno vyměnit nástavce) a jsou zase jako NOVÉ...Mrkající.

Nakonec jsem vyzkoušela, že to funguje i na kovové šablony, které mají hodně detailní vzory a papír v tom zůstává. Stačí trochu víc zatlačit při přejíždění a jsou také čisté. Takový malý tip....Mrkající


Díky za návštěvu!

Pupi

Karton z povlečení na desky albumu

13. července 2013 v 19:47 | Pupi
Jsem tu s jedním menším tipem Mrkající. Jestli jste si koupili domů nové povlečení, tak si schovejte kartonové desky z jeho balení. Povlečení je na nich napnuté a složené. Skvěle se hodí na ruční výrobu vrchních desek většího albumu. Jsou většinou kartonové nebo z lepenky, takže se s nimi pěkně pracuje a můžete je dále zdobit apod.Jestli vyzkoušíte, pochlubte se. Díky za návštěvu! Krásné léto!
Pupi
 
 

Reklama