Diáře

Plánuji 2016...pokračování

21. ledna 2016 v 17:35 | Pupi
Jestli ještě nemáte svého mazlíka v podobě krásného diáře, tak je nejvyšší čas, si ho pořídit. Mrkající Já jsem se až po uši zamilovala do diáře Carpe Diem.

Kromě běžného plánování a zapisování důležitých dat a pracovních věcí, je to prostor, kam si můžu zapisovat své myšlenky, nápady, prostě vše, co se mi honí hlavou (nejen kreativního).


Ve vnitřních "přihrádkách" můžu mít navíc vše potřebné při ruce. K zapisování používám černé gelové pero, ale i další barvičky. Však víte, barvy to je moje. Jednotlivé stránky si zdobím také fotkami, samolepkami a dalšími proprietkami. Smějící se


Také PL kartičky, česká razítka či papírové výřezy se hodí. Jak na plánování vám ukážeme v našem nemravkovském článku zde.


Bez diáře by to u mě prostě nešlo...Smějící se

Prima den!

Pupi

Plánuji 2016

4. prosince 2015 v 19:57 | Pupi
Starý rok se blíží ke svému konci a ten nový už téměř klepe na dveře. Než oslavíme Nový rok tak si samozřejmě užijeme pohodové vánoční svátky (mé nejoblíbenější). A nyní je ten správný čas, vybrat si svůj diář pro rok 2016 (nebo si o něj třeba napsat Ježíškovi). Mrkající


Na konci roku vždy mnoho lidí bilancuje a ohlíží se, jaký vlastně ten starý rok byl. I já bilancuji a snažím se vzít si "sebou" do toho Nového roku jen to nej a vždy se poučit ze svých chyb či z ne úplně příjemných situacích (i když to není vždy jednoduché ba možná občas pro mé vzpurné já doslova nemožné). Smějící se


Proto já už jsem si pořídila svůj plánovací diář z kolekce Carpe Diem od Simple Stories. Bude to takový můj osobní diář / deník, kam si kromě svých plánů (protože v rodinném životě s dětmi to jinak než bez plánování téměř každé minuty ani nejde) a každodenních poznámek, budu psát všechna svá tajná přání, věci, které mi budou dělat radost, věci, za které jsem vděčná a samozřejmě i své občasné bolístky. Diář bude zdobit určitě mnoho fotek z našeho každodenního života. Prostě se ze svého roku 2016 budu snažit jen těšit (nebo se o to alespoň pokusím)...!


Jestli ještě nemáte svůj diář, mrkněte do tohoto článku, kde najdete podrobný popis daného diáře. Já ho můžu jen a jen doporučit.


Aneb "Carpe Diem"...Smějící se

Pohodový druhý adventní víkend všem!

Pupi
 
 

Reklama