Configurations

Můj HOME ART configuration :-)

29. června 2013 v 20:40 | Pupi
Už hroznou dobu mě tu na poličce jako dekorace stojí atrapa mini domácí knihovny. Když jsem ji dostala, tak jsem přesně věděla, co s ní.........Jenže díky časovému presu,tlačím spoustu svých vlastních projektů před sebou a tak tu stála poměrně dosti dlouho. Ale asi před měsícem a kousek jsem se prostě zmohla a začala na ní pracovat.
Jeden večír jsem strávila tím, že jsem ji celou polepovala puntíkatým papírem, její hrany obmotávala dekorační páskou Commute Tima Holtze a jednotlivá patra různými papíry. Na zadní stěnu jsem nalepila srdíčka vyřízlá z anglického paperbacku na BS (některá jsou vybarvená Distress inkoustem Barn Door). Pak tu zase nějaký ten čas ležela ladem, než jsem se k ní zpět vrátila. Posledních tak 14 dní jsem sem tam začala pracovat na jednotlivých patrech. Až konečně dneska jsem dodělala poslední část a je hotovo. I když už teď vím, že možná ještě něco časem doladím Mrkající, tak i tak jsem spokojená....aneb.......můj HOME ART configuration..........


A tady pár detailů jednotlivých pater

Písmenka jsem si natiskla razítky abecedy na karton a napatinovala. Písmenka jsou nalepená na kostičkách polystyrenu, aby pěkně stála. 3D motýlka jsem přilepila na kovovou zátku a opřela o zadní stěnu.

Z Vintage papíru s motivem novinového článku jsem si vyrobila atrapu krabičky od sirek. Na ní jsem nalepila ručně vyrobenou růžičku (opět nadekórovanou Distress Barn Door) na hnědou papírovou kytičku. Z boku jsem nalepila klíček. Z dalšího Vintage papíru jsem si vyrobila základ pidi midi přáníčka, které jsem doladila červeným tonkartonem, srdíčkem z paper backu a mini ozubeným kolečkem TH.


Z vlnité lepenky jsem si vyřízla srdíčko na BS a ozdobila malým zámkem. Srdíčko je nalepené na korku od vína, aby pěkně stálo Smějící se. Na tiskárně jsem si vytiskla svou "budovatelskou" fotku (barva sépie) a přilepila ji na ozdobný rámeček vyříznutý na BS. Doladila jsem ji ručně vyrobenou růžičkou. Ciferník hodin jsem dozdobila kytičkou a glitrovým hřebíčkem.

Home patro :-) vyzdobené opět písmenky natisknuté abecedou. Písmenka jsou podlepená pěnovými kostičkami, aby stála. Na zadní stěně dozdobené srdíčko kytičkou a v rohu také nalepená kytička s červeným hřebíčkem. Na spodní liště je přilepená hnědá krajka, která sahá až na boční stěny z venku.

V rohu jsou nalepené ručně vyrobené kytičky (natřené distress inkousty - Barn door, Vintage photo). Uprostřed je srdíčko dozdobené knoflíkem a ozubeným mini kolečkem TH. V druhém rohu je opět sépie fotka z tiskárny nalepená na rámečku z BS a v rohu opět mini ozubené kolečko TH. Na vnější straně je přilepen kovový štítek Life od TH napatinovaný akrylkou Dabber Pool.

První patro je vyzdobené kovovým rámečkem s textem My (opět razítka abeceda). Na zadní stěně je černá zátka projetá na BS, aby se zplacatila a dozdobená kovovým penízkem. Opět červená růžička v rohu a 3D motýlek na srdíčku. Ze strany je natištěný anglický text vyříznutý do oválku. Horní lišta je zdobená bordurou metru a v rozích jsou kovová lůžka podlepená hnědými kytičkami.


Na stranách jsou přilepené různé dekorace např. motýlci - tento motýlek je natištěné razítko na kartonu, poté ručně vystřižené a napatinované distress Vintage photo a akrylkou Dabber Pool, aby vypadal více zašle. Uprostřed je dekorační pero hrot TH také přetřený Dabberem Pool.

Tento motýlek je kovová dekorace doplněná papírovou kytičkou a opět pero hrotem TH. Vše přetřené akrylkou Dabber Pool.

Na stranách jsou přilepené různé dekorace - kovová lůžka s knoflíky a kytičkou či dekorační klíček nebo kytička s kovovým penízkem.
Musím potvdit, že jsem si s tím dosti vyhrála a bavilo mě to moc a moc. A už tu mám připravený pravý menší configuration boxík od TH, který čeká až se na něj vrhu Smějící se.

A co vy? Už jste taky vyzkoušeli svůj configuration boxík?
Díky za shlédnutí!

Pupi
 
 

Reklama