Co se jinak nevešlo / Others

Můj dům, můj hrad...

7. května 2018 v 15:00 | Pupi
V sobotu byl mezinárodní den té naší papírové lásky, tedy scrapbookingu. A kromě toho, že jsem si trochu zalepila (a dělala dalších tisíc věcí), tak jsem si o víkendu také (nevím jak moc slavnostně) uklidila a trošku oprášila svúj pracovní koutek. Tedy mé dva pracovní koutky. Prostě toho mám moc...tak musím mít stoly dva...Smějící se

Je to prostě moje PUPI místo...ačkoliv mi tam furt někdo leze...ovšem není se čemu divit, když je to v obýváku...ale já jsem prostě ráda uprostřed dění!...jednou za čas to prostě chce...vyklidit, uklidit, přetřídit, vytřídit...a to potom člověk najde poklady...Smějící se
...je to prostě moje místo...kde se vztekam, směju, brečim...ale hlavně lepim...Mrkající...a hlídá mě tu anděl...


...prostě relax místo člověk mít musí...Taky máte své místo?

Užítejte krásné jarní dny!

Kačka Pupi

Mezinárodní den SCRAPBOOKINGU 2018

5. května 2018 v 15:43 | Pupi
Slavte s námi mezinárodní den SCRAPBOOKINGU! Právě dnes, právě na Nemravka.cz!

Ke každé scrapbookové objednávce scrapbookový dáreček zdarma!

V týdnu (i dnes) na vás čekalo a čeká spostu zajímavých článků a návodů z toho našeho scrapbookově-papírového světa!


Užívejte, slavte a radujte se z jarních dnů!

Kačka Pupi

Kouzelné Vánoce

22. prosince 2016 v 15:00 | Pupi
To nejkouzelnější období roku je téměř tu! Svátky klidu, pohody, rodinných chvilek a rozzářených dětských oček. A já se už opravdu těším. Tu pravou vánoční atmosféru dělají každodenní maličkosti, hezké slovo a teplo domova.

A to mé teplo domova právě teď a tady v několika fotografiích...

...když svítí čtyři svíčky na adventním věnci, už zbývá jen několik dní...


...několik pohodových okamžiků...


...některé zůstanou...některé odletí...


...chvíle provoněné sušenými pomeranči se skořicí...

.

...čerstvým jehličím...


...spoustou jehličí......horkou čokoládou s oblečeným hrnečkem...


...a andělskými křídly...

...a když ta křídla patří vám, i když jen na dětském obrázku...


...nemůžete se už dočkat vánočního stromečku...


...třeba jen toho perníkového...


...prostě vůně adventu je vůně domova...


...s vlastním srdcem na dlani...


...ať je ten další rok...rok 2017...jen takový jaký si přejete!!!


...kouzelné Vánoce plné nezapomenutelných okamžiků v kruhu nejbližších...

...užívejte každé krásné chvilky, než odletí...

Kačka Pupi


Adventní kalendář 2016

1. prosince 2016 v 17:39 | Pupi
Letos poprvé jsem se rozhodla udělat dětem vlastní adventní kalendář. Přípravy jsem nepodcenila a tak jsem s nákupem toho, co dovnitř umístím, začala už v říjnu. Ono 2x 24 věcí není úplně tak hračka. Když tam nechcete mít samé sladkosti a "kravinky", kterých mají plný pokoj, dá to trošku zabrat.

Ale dala jsem to a včera jsem jim je pověsila na zeď na schodišti a ukázala. No sice jsem celý večír poslouchala, jestli už si můžou jedničku otevřít, ale nakonec to vydrželi až do dnešního rána. :-)


Do různých pytlíčků, krabiček či jiných balení jsem zabalila sladkosti a malé dárečky a vše řádně očíslovala. Každý balíček jsem přivázala na šňůrku a vše jsem zavěsila na bambusovou tyčku a pověsila na zeď. Jak na takový kalendář se dozvíte třeba v tomto článku.Přiznám se bez mučení, že výroba kalendáře mi dala zabrat. Ale když jsem viděla, jak jsou oba nadšení, byla jsem ráda, že jsem se do toho pustila.
Vánoce jsou prostě už za dveřmi!

Krásný Advent!

Pupi

Víkend a Vídeň

28. června 2016 v 18:16 | Pupi
Začátkem června se vždycky můžu těšit na nějaký zajímavý výlet, který pro nás naplánuje moje milovaná polovička. Stalo se to už takovým pravidlem, že vždycky na svatební výročí strávíme víkend či pár dní bez našich dítek (velké díky babičce, která nám vždy pohlídá). Loni to byly božské italské Benátky.

Letos jsme se vypravili k nedalekým sousedům. Navštívili jsme Vídeň. Nikdy dříve jsme tam nebyli (tedy krom každoročního nočního projíždění na a z dovolené). A můžu říct, že jsem z Vídně byla opravdu nadšená a že ji jako místo pro výlet můžu jen doporučit. Smějící se

Páteční cestu jsme si zpříjemnili posezením na malebné jižní Moravě. V místě uprostřed dlouhých vinic nazvaném Vinařství u Kapličky. Celou cestu se s námi vezlo špatné počasí. Ale jakmile jsme zaparkovali na místě, vítala nás modrá obloha se sluníčkem.


Cesta nám rychle utekla a byli jsme na místě. Ještě chvíle kroužení po městě, než jsme zaparkovali u našeho hotelu. Bydleli jsme kousek od vlakového nádraží, takže do centra to bylo opravdu pár minut chůze. Po ubytování jsme neváhali a hned jsme se vypravili na první procházku. Bohužel po pár minutách začalo vydatně pršet a tak jsme museli spršku přečkat pod stromy u nedalekého kostelíku.


Naštěstí nám bylo přáno a déšť po půlhodince čekání ustal a my jsme mohli pokračovat z kopečka dolů.


Žádné velké plány jsme neměli, takže jsme se procházeli, kam nás nohy nesli. A zanesli nás do malebného parku, kde jsme už pěkně hladový objevili prima zahrádku s grilem. Nemuseli jsme se ani rozmýšlet a hned jsme si objednali.


Po dobré baště se nám otevřela krásná zahrada plná růží. Tisíce různých odrůd a barev. Já osobně jsem se nemohla vynadívat. Samozřejmě jsem cvakala o sto šest. Takže fotek mám opravdu dost. Mrkající


Večer nás nohy zanesly ke břehům řeky. No nutno přiznat, že čistota vody nic moc. Ale místním to evidentně neva neb na jedné náplavce to opravdu žilo. Díky tomu, že jsme se chtěli podívat, jak to tam vypadá, objevili jsme krásný bar přímo nad jedním břehem. Závěrečný drink nám opravdu bodnul.Již v pátek jsme si všimli, že Vídeň je doslova protkaná cysklistickými stezkami. A byla by škoda, nevyzkoušet jízdu na kole přes půl Vídně. Systém zapůjčení kol je velmi jednoduchý a doslova za hubičku. Druhý den ráno jsme po vydatné snídani šlápli do pedálů. Míst se zaparkovanými bicykli je po celé Vídni mnoho, takže není problém si kolo půjčit kdekoliv. My jsme měli jedno pár kroků od hotelu.


Cíl byl jasný. Prater. Zhruba v půlce cesty jsme kola zase vrátili do stojanů a šli se občerstvit. Počasí nám totiž opravdu přálo. Po svěžím občestvení zase šup do sedla. Po několika zatáčkách a jednom mostu nás čekala brána Prateru. Já na kolotoče moc nejsem, ale Prater k Vídni patří, takže bychom si ho nenechali ujít. Chvílema jsem jen zírala, jak se lidé za své peníze nechají vyvést do šílených výšek a točit se sem tam hlavou dolů a nahoru. Mě by tam nedostali ani za zlatý prase. Mrkající Jedinou atrakci, kterou jsem (ačkoliv se výšek bojím) si nemohla nechat ujít, bylo velké kolo. No k pobavení všech v kabince jsem na vrcholu kola začala lehce panikařit. Naštěstí celá jízda trvá asi 10 minut, takže jsem to dala (navíc posilněna vydatným obědem).
Další kroky, tedy spíše jízda metrem, nás zavedly do zahrad Schönbrunnu. Lehce ucaprcaný jsme si dali odpočinek na místní lavičce a pozorovali šrumec kolem nás.


Ačkoliv jsme byli už dost unavení, nemohli jsme nevyšlápnout kopec a zhroutit těla do místní kavárny. Kávička a Aperol Spritz nám dodal opět trochu energie na zpáteční cestu na hotel.Sice jsme měli v nohách už dost kilometrů, ale podvečerní procházku jsme si nemohli nechat ujít a tak po lehkém oddechu na hotelu, jsme se zase pustili do víru města. Zakotvili jsme nedaleko v zahradách Belvederu a pozorovali okolí.


Závěrečný večerní drink a pak opět zapůjčení kol a směr hotel (do kopce = výborný nápad!!!) Mrkající


Víkend jsme si opravdu užili a tak nezbývalo nic než v neděli dát Vídni bye-bye....Mrkající


Během víkendu jsem nedala foťák z ruky, takže fotek mám opravdu požehnaně. Z každého výletu vždy vyrobím album či deník. Vídeň čeká na insta album....na kterém již pilně pracuji...Mrkající
Díky za návštěvu!

Prima letní dny!

Pupi

Slavíííme

7. května 2016 v 16:34 | Pupi
Slavííímeee! Ano všechny nadšené scrapbookové duše dnes slaví náš báječný papírový svátek.
Mezinárodní den SCRAPBOOKINGU!

Připravili jsme pro vás další článek nacpaný spoustou inspirace. Aneb "Tipy z různých koutů scrapbookingu". Tož prima čtení! Smějící se

Já si tento den opravdu užívám. Nejprve krásný výlet na zámek Loučeň s celou rodinkou (vřele doporučuji pro výlet s dětmi).


A teď sedím ve svém pracovním koutku a vrhám se do pokračování ve svém dětském albu...A jak si ho užíváte vy?

Prima sváteční den všem!

Pupi

Mezinárodní den SCRAPBOOKINGU

6. května 2016 v 10:37 | Pupi
Již zítra! Náš krásný papírový svátek! První květnovou sobotu vychází na "Mezinárodní den SCRAPBOOKINGU"!

A jak ho oslavíte vy? Já určitě nějakým scrapbookovým projektem, jak jinak. Navíc má být krásné počasí, tak bude určitě i rodinný výlet! A mnoho fotek a zážitků...Mrkající


Tento náš svátek můžete oslavit společně i s námi na Nemravce! Čeká na vás nějaké překvapení a mnoho inspirace. První vlaštovku najdete již nyní na webu zde.

Krásný slunečný den!

Pupi

Kouzelné Vánoce

22. prosince 2015 v 16:31 | Pupi
Ještě necelé dva dny a jsou tu ty nejkouzelnější svátky roku (tedy pro mě rozhodně). Pro mě je to čas opravdového klidu a pohody. Čas na to být s rodinou a lidmi, které miluju.


Letos jsem si naordinovala pohodový podzim, bez chaosu a bez svých obvyklých (pro mě v tomto období typických) stresových situací. I když jsem se musela hodně hlídat (neb jsem stresař od přírody), tak jsem si tento podzim opravdu užila. Neříkám, že se občas něco nevyvedlo, tak jak jsem si představovala, ale v globálu jsem na sebe pyšná... Smějící se Jediné, co bych opravdu změnila nebo spíš vymazala jsou šílený bacilouši, kteří nás trápí celý podzim. A dle dnešního dopoledne stráveného v čekárně lékaře hádám, že nás ještě pěkně potrápí. Ale my se nedáme a když je nevyženeme klasickým způsobem, vezmeme na ně třeba svařák...Smějící se (zejména já)...


Nevím, jak u vás, ale u nás už vánoční cukroví mizí z krabic. Ale co, léto je daleko, takže hubnout do plavek, teď rozhodně nebudu. Mrkající


Také vše pilně foto-zaznamenávám do našeho adventního alba. Jsem stále up-to-date. Třeba jak jsme si s Elli vyrobily perníkový stromeček (musím ho hlídat, nebo by nevydržel ani do zítra). Smějící se Jen doufám, že nám ty svátky utečou pomalu (no utečou, spíš bych si přála, aby se pěkně vlekly). A že si je krásně užijeme.K nám už prostě Ježíšek může přijít...
Chtěla bych touto cestou poděkovat všem svým blízkým, svým přátelům a známým za jejich obrovskou podporu a pochopení (někdy je opravdu potřeba). Smějící se Všem, kteří se zastavíte nad mými projekty a písnete mi pár chřejivých slov (opravdu si toho vážím). Všem scrapbookovým a polymerovým srdcím. Prostě vám všem...

Přeji vám ze srdce kouzelné Vánoce plné rozzářených tváří a šťastných úsměvů. A ať se vám splní všechna vaše tajná přání. Protože kdy jindy než o Vánocích, by se měly plnit sny.


Kouzelné Vánoce!

Vaše Pupi

Druhý ADVENT

6. prosince 2015 v 18:13 | Pupi
Druhá adventní neděle je tu! My už jsme si doma druhou svíčku v rodinném kruhu zapálili. Je to prostě to nejkouzelnější období roku.

Věneček jsem si za věrné asistence Ellušky vyrobila už před první adventní nedělí. To by bylo, aby nebyl na stole adventní ručně ozdobený věneček. Smějící se


I věneček na dveře jsme si vyrobili.


Vůně jehličí, to je jedna z mých oblíbených ingrediencí Vánoc. Nazdobené větvičky být prostě musí...Elluška si vyrobila na školkové vánočním tvoření svícínek (i když jsme ho doma ještě upravili jehličím).


I naše dekorační proutí dostalo vánoční kabátek...:-)


My prostě Vánoce milujeme, protože si můžeme vyrobit vlastní dekorace...Okna musí být též nazdobené...
V týdnu už zavoněly i perníčky. A brzo budou i naše oblíbené druhy cukroví. Mrkající


A přiznám se, že i vánoční přáníčka jsou nachystaná.


Užijte si tohle kouzelné období!

Pupi

Papír s příběhem

20. dubna 2015 v 15:23 | Pupi
Tak je konečně tu! Tento týden vyjíždí z tiskárny nakladatelství Zoner Press nová bájo scrapbooková knížka.

Ano ano, je to ta, na kterou jsem vás lákala již od prosince. Tak jsme se konečně dočkali. A její název vypovídá za vše... "Papír s příběhem". Takže nebude o ničem jiném než o scrapbookingu!


Když mě v srpnu loňského roku Iriska oslovila s nabídkou, jestli bych se nechtěla podílet na nové scrapbookové knížce, tak jsem samozřejmě hned řekla ANO. Termín byl sice šibeniční, ale i tak jsem si přeci nemohla takovou nabídku nechat ujít...Mrkající

Na knížku už se moc těším, protože ostatní projekty od ostatních autorek budou i pro mě překvapením a určitě velkou inspirací.

Brzy ji najdete i u nás na Nemravce!

Krásný den!

Pupi

Jaro už je tuuuuu....:-)

8. března 2015 v 14:03 | Pupi
Jaro už je tady....dneska je venku naprosto dokonalé počasí! Konečně snad brzy odhodíme kabátky, šály a čepice (i když je ráda nosím...Mrkající ) a vyvalíme svá těla na zahrádkách.

Sice ne z vlastní zahrádky, ale ty jsou...


tyhle už jsou z naší zahrádky....jaro už prostě vystrkuje růžky...


nikdy není pozdě začít s deníkem vděčnosti...Mrkající


Krásný začátek jaraaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Pupi

Blog hop tak trochu jinak

22. září 2014 v 16:39 | Pupi
Byla jsem mile vtažena do projektu nazvaného A ´Something Diffrent´ Blog Hop". A jelikož jsem pro "každou srandu", tak jsem toto pozvání od Irči Irisky ráda přijala. Když mi předávala ve svém blogu jedno ze tří pomyslných žezel, nazvala mě "tryskomyší". A já musím lehce oponovat..."Irčo...kdeže loňské sněhy jsou. I tryskomyš musí někdy zpomalit"...Mrkající

"A Something Different Blog Hop" je vlastně taková prezentace naší krásné scrapbookařské závislosti. Na jeho začátku byla Jessy Christopher s jejími odpovědmi na pár všetečných otázek. Takže zde jsou mé odpovědi...Smějící se

1. Na čem právě nyní pracuji?

Otázka téměř na tělo...Mrkající Já stále pracuji na několika projektech najednou. Jsem členkou Nemravka teamu a lektoruji scrapbookové kurzy. S tím souvisí mnoho projektů, ať už celoročních či jednorázových. Ale když bych měla bez okolků říci, na čem nyní pracuji, tak je to - mé vlastní letní album v tuze oblíbeném barevném "patlacím" stylu, dále alba pro mé dvě ratolesti a samozřejmě náš deník Project life (i když tam jsem se zasekla někdy v létě). Také mi tu na stole leží rozpracované plátno ve stylu Mixed Média. A opět Irčou jsem byla "vtažena" do moc fajnového projektu...nicméně více neprozradím, ať se máte na co těšit...Mrkající
2. Jak dlouho mi trvá vytvořit projekt?

To je velmi různé. Postupem času zjišťuji, že nejvíce nápadů a inspirace mám pod tlakem. Když mám něco vytvořit ve velmi krátké intervalu, pak to jde jako po másle. Také hodně záleží, o jaký projekt jde. Scrapbookovou stránku mám hotovou cca za 1 - 1,5 hodiny. Ale někdy mi to trvá i celý den. Nedávno jsem vyráběla album pro mou maminu k šedesátým narozeninám. Stále jsem to odkládala, až jsem na to měla jen 3 dny (a nemyslím tím 3 x 24 hodin, maminy určitě pochopí...Smějící se). Ale dala jsem to. Jsem od přírody dosti "nervák", takže se sama snažím vyhýbat časovému presu a mám ráda, když mám na věci více času.3. Jaké jsou momentálně mé oblíbené věci, které při tvorbě používám?

Jednoznačně barvy, média a inkousty. Jsou to nejvíce oblíbené materiály, které nyní velmi ráda používám, kombinuji a zkouším, co vše s nimi lze. Ráda objevuji i nové materiály a zkoumám, co nám ti výrobci zase uvrhli na trh. Miluju též detaily, takže k mým oblíbeným patří dekorační matroš jako např. dekorační šňůrky, chipboardy, enamelové tečky, washi pásky apod. Ráda si své detaily vyrábím (mám tuze moc šikovného pomocníka = Silhouettku). No a určitě nesmím zapomenout na razítka a šablony. Těch není nikdy dost a myslím si, že správná scrapbookařka jich nikdy mít dost nebude...Smějící se4. Jak vypadá můj kreativní proces?

Jsou projekty, které si dopředu v hlavě naplánuji, ale jsou také projekty, které vznikají za pochodu. Ráda pracuji také na etapy. Nemusím projekt dotáhnout do konce v daný okamžik. Nechám ho třeba i "uležet" do druhého dne. Nejsem vůbec zastánce nákresů a sketchů. Nerada tvořím dle nějakého zadání. Nemám prostě ráda "dané hranice". Opět to více méně vyplývá z mé osobnosti. Ráda tvořím jen tak dle momentální inspirace.5. Jak a čím se inspiruji?

Vším kolem mě. Jsem ráda pozorovatelem. Stačí když jedu v autě a líbí se mi barevná kombinace např. bilboardu. Hned si řeknu: "Ty jo super, tohle musím hodit na stránku"...a už mi to v hlavě šrotuje. Bohužel někdy až moc, že než dojde k samotné realizaci, tak je nápad zapomenut a objeven nový...Smějící se Mám svůj scrapbookový notes, kam si maluji či píšu nápady, které by se mi někdy mohly hodit. Ráda se nechávám inspirovat projekty a blogy jiných oblíbených scrapařek. Ráda si také nějaký projekt liftnu, i když si ho většinou upravím k obrazu svému...6. Jaký je můj osobní styl, můj rukopis?

Barvy a srdíčka...Smějící se Mám ráda, když projekt hýří barvami. A srdce jako detail či dekorace většinou na mých projektech nesmí chybět (když to lze). Všeobecně miluju barvy. Nemyslím jen barvy jako materiál, ale barvy všeobecně. Barevné papíry, barevné detaily, barevné dekorace, prostě barvy. Asi nemám úplně vyhraněný styl, že bych své projekty vedla v nějaké linii. Naopak. Je to spíš takový miš-maš. Chci prostě vyzkoušet všechno. Něco se mi líbí více, něco méně. Třeba vintage projekty nejsou úplně šálek mé kávy, ale také jsem jich už pár udělala. Na druhou stranu barevné a "přeplácané" projekty, to je moje. I když také mám ráda lehkost a jednoduchost. Je to opravdu různé...Smějící se Kolegyně scrapařky mi občas říkají.."Jo to jsi Ty! To je poznat"...ale to musí posoudit ostatní...Smějící se Tvoření je pro mě obrovským relaxem a únikem z reálného světa, kde si můžu bloumat a tvořit naprosto bez hranic.Tvořím s láskou a pro svou báječnou rodinu!

A své pomyslné žezlo bych nyní ráda předala dalším šikovným scrap-ženám, takže na koho se můžete těšit příští pondělí?

Evču Bartošovou alias Katuan - Evča je moc šikovná mladá scrapařka, která se specializuje na Cardmaking - výrobu přáníček. Její projekty jsou krásně barevné a hravé. Určitě se musíte mrknout na její vychytané detaily.

Dianu Majerovou alias Dianka Kreativity - Dianu znám ze scrapbookových kurzů. Je to mladá tuze šikovná scrap-žena plná originálních nápadů. Tvoření jí jde samo, takže je vidět, že to dělá od srdce. Také si spíše pohrává s Cardmakingem. A jak jinak začít se scrap blogem než s "blog hopem"...Smějící se

Takže tvořte, je to prostě bájo relax!!!

Pupi

Můj nový mazlik

11. září 2014 v 21:53 | Pupi
Mám nového mazlika aneb od nás se teď ozývá hlasité "datlování"...Sice je to trochu retro, ale journaling bude jako víno...Mrkající


Pěkný večír!

Pupi

Barevné léto

27. června 2014 v 16:21 | Pupi

Krásné tvořivé léto všem!!!

Pupi

Krásné JARO!!!!

21. března 2014 v 16:26 | Pupi
Přeji všem mooooc krásné JAROOOOO!!!! Užívejte!!!!


PUPI

Krásné Vánoce....

22. prosince 2013 v 13:06 | Pupi
Je to až neuvěřitelné, jak rychle tento podzim utekl. A zima je tu (moje nejméně oblíbené roční období Zamračený) a s ní také nejkrásnější svátky roku. Já vánoční svátky miluju. Vše je krásně nazdobené, všude svítí světýlka, doma hoří asi milion svíček. Vše je teplé, útulné a rodinné. Už jen ta bílá peřina chybí. Ač nejsem milovník zimy a zimních sportů, bílé Vánoce jsou přece jen kouzelnější než ty blátivé.Navíc se všude line vůně cukroví a perníčků. U nás už je napečeno a dobře uschováno před mlsnými jazýčky, které by to zblajzly ještě před Štědrým dnem. Moc druhů cukroví nedělám, jen to nejoblíbenější, co nám chutná nejvíce. Linecké, pracny, vanilkové rohlíčky, vosí hnízda (všechny většinou skončí v žaludku mého drahého manžílka Smějící se) a bílé a hnědé kuličky. A samozřejmě medové perníčky, ty hlavně kvůli dětem.


Ježíšek je už téměř za rohem, protože dnes zapalujeme čtvrtou svíčku na našem adventním věnečku, který si každý rok vyrábím za věrné asistence mých dvou ratolestí. Proto jsou pro mě Vánoce ty nej........můžu vánočně tvořit a zdobit Mrkající.


Už se opravdu nemůžeme dočkat, jestli ten Ježíšek dorazí. Ještě z dětství si pamatuji takové to nervózní šimrání v žaludku, jestli pod tím stromečkem něco bude. Nedávno jsem viděla v televizi reportáž, kde se ptali dětí, jak si představují Ježíška. Jedna holčička říkala, že vypadá jako ježek. Přesně takhle jsem si ho představovala já. V dětství jsem vlastně nic o prapůvodu Vánoc nevěděla. Takže slovo Ježíšek ve mě evokovalo ježka. Když jsem přišla ke stromečku a bylo pootevřené okno, představovala jsem si, jak tam vletěl ježek na dřevěných sáňkách s červenou čepičkou, dal dárečky pod stromek a zase odjel Smějící se. Teď si říkám, jak si ho asi představují mé děti. A už se nemůžu dočkat, až budou stát u stromečku, zpívat písničku, kterou si pro Ježíška připravili a dumat ve svých hlavičkách, jak se tam ty dárky dostaly. Doufám, že jim víra v Ježíška vydrží dlouho. To je totiž pro mě to pravé kouzlo Vánoc.


K našim Vánocům patří také Betlém. Loni jsem si sama jeden vyrobila na kurzu keramiky s moc šikovnou paní učitelkou Ivankou v naší školce. Už má své místo na našem nazdobeném krbu.Kromě vůně cukroví k Vánocům nezbytně patří také vůně jehličí. Jakmile postavíme stromeček, je téměř všude. Vůni jehličí také podpoří různé nazdobené větvičky. Další z věcí, proč jsou pro mě Vánoce ty nej svátky. Jsem prostě na jakoukoliv dekoraci a o Vánocích se to dekoracemi jen hemží. U mě jich není nikdy dost Mrkající.Všem spřízněným duším bych chtěla popřát ty nejkrásnější Vánoce se spoustou pohody a radosti u stromečku. Ať tam najdete to, co jste si přáli a ať jste se svými milovanými. Užívejte a nasávejte tu jedinečnou atmosféru!!!

A do Nového roku 2014..........ať je ještě lepší než tento a ať se nám všem daří!!! A ať máte spoustu zážitků do svých alb, deníčků a Project life Smějící se A nezapomínejte..........FOTIT a TVOŘIT Mrkající!!!


Díky za návštěvu a krásné svátky!!!

Pupi

Moje papírové šílenství

8. dubna 2013 v 20:06 | Pupi
Moje papírové šílenství v "kostce" jsem popsala ve svém článku na Fleru. Můžete nakouknout, jak to dopadne, když se topíte v nekonečném světe Scrapbooku Smějící se.

Krásný den!


Blog je ve "výstavbě" :-)

1. dubna 2013 v 16:15 | Pupi
Omlouvám se, ale zatím na blogu pracuji, takže je to v procesu tvorby. Snad čas dovolí a brzo bude v celé své kráse!

Krásné Velikonoce
 
 

Reklama