Art Journal

My Altered Book

28. září 2016 v 16:40 | Pupi
I ze staré knihy, kterých máme doma plné knihovny, se dá udělat vlastní Art Journal či album. Stačí jen pár barev, Gesso a spousta fantazie...Mrkající


úžasné spreje od 13 Arts se třpytivým efektem

skvělé Distress crayons...
my fingerprint...
Krásný sváteční den!

Pupi

Gelli Plate a obal na deník

27. srpna 2015 v 21:23 | Pupi
Jak si vyrobit originální obal na deník, album či Art journal? Třeba za pomoci silikonové podložky Gelli Plate. Je to můj oblíbený pomocník, se kterým se dá opravdu vyblbnout.


Za pomoci akrylových barev si vyrobíte zajímavé backgroundy, které pak stačí doladit nějakými detaily a vlastno ručně vyrobený obal je tu...Smějící se


Jestli chcete vědět, jak na to, nakoukněte do návodu na Nemravce - Gelli Plate a obal na deník. Je to opravdu snadné a celkem rychlé...Mrkající

Krásné tvoření!

Kačka Pupi

Oblíbený Color Wash

15. srpna 2014 v 21:50 | Pupi
Pořád zkouším nové věci a nové barvy. A koukám, že jsem už dlouho neměla v ruce Color Wash barvičky. A protože máme na Nemravce "Barevné léto", nemohla jsem je opomenout. Při práci s nimi jsem se zase tetelila jako malý dítě, jak jsou super. Moc dobře se s nimi pracuje a během chvíle mám vyrobený originální background ve svém Art journal deníku.

Nenechte si tedy ujít nový článek na téma "Barevný Color Wash a Art journal".

Moc ráda si jen tak tvořím, aniž dopředu vím, co z toho "vyleze". Tvorba Art journal stránek je takovým druhem tvoření, kdy nikdy dopředu nevím, jak bude můj projekt ve finále vypadat. A to mě prostě ba...:-)


kombinace gessa, inkoustů, šablonek, razítek je prostě nesmrtelná...
Barvy jsou můj život! :-)

PupiArt is LOVE

9. dubna 2013 v 16:35 | Pupi
Prostě to miluju, můžu si "patlat" jak chci. Používat, jaký materiál chci. Je to prostě relax Mrkající. Vytvořila jsem si opět jednu dvoustránku do své sbírky Art journalu.
Na pozadí jsem použila barvičky Color Wash, které jsem pak dotvořila pomocí Distress inkoustů a šablonek kroužků a abecedy. Ještě jsem si trochu pohrála s bílým Gessem, aby pozadí mělo větší šmrnc. No a ze starého anglického paperbacku jsem si vyřezala ozubená kolečka, které jsem si tak různě nalepila a obrysy zvýraznila černým perem. A pak už jen razítka, razítka a zase razítka Smějící se.


pár detailů :-)


detail 2


detail 3

 
 

Reklama