Duben 2018

Happy Birthday!

27. dubna 2018 v 15:00 | Pupi |  SB stránky / Layouts
Dokud je ta naše princezna s beraníma rohama malá, přípravu její narozeninové párty si vždycky užívám. Asi už to nebude dlouho trvat a narozeniny bude trávit úplně jinak. A myslím, že ani jednorožci, ani Poppy či Anna s Elzou se toho už účastnit nebudou. Smějící se Ale dokud to jde, tak to prostě musí být dle jejích představ. Letos si přála mít oslavu s Poppy v trolím stylu.

A tak ji takovou měla...


...dortík nám upekla teta od její nejlepší kamarádky...byl prostě vynikajicí...bych si dala znovu...Smějící se


...fotek mám zase vagon...takže jsem musela po dlouhé době použít přidávací kapsičky...


...narozeninové kolekce od Echo Parku pro holky i kluky jsou prostě boží...


...Nemravka transparentní samolepky se nám moc povedly a na stránkách nemohly chybět...
Narozeninové fotky dostanou určitě ještě další místo v jiných albech.

Krásný víkend!

Kačka Pupi


Je to frajer!

26. dubna 2018 v 19:21 | Pupi |  SB stránky / Layouts
Tak pro jednou dám tu růžovou stranou. Ono by to asi u klučičí stránky nebylo úplně ono. Smějící se Sice růžová je růžová, ale Matyho stránky dělám taky tuze ráda. Zase je to trochu něco jiného. Pro základ jsem použila parádní klučičí papír od Echo Parku.


...s radostí jsem vzala do ruky zase texturovací pastu, sprej a šablony...Mrkající a samozřejmě razítka...


Uživejte krásné jarní dny! Je to prostě paráda!

Kačka Pupi

Pink ladies

18. dubna 2018 v 18:53 | Pupi |  SB stránky / Layouts
Já jsem asi na tu růžovou fakt úchylná...ale nemůžu si prostě pomoct...Smějící se Ať dělám jakýkoliv projekt, prostě se mi tam ta růžová mrška vsune. Smějící se No a s růžovou parukou na hlavě to je snad naprosto jasný!

...naše herečka...je to prostě unikát...prostě UNICORN...Smějící se


...scrapbookový papír s jednorožcema od Echo Parku je prostě ťuťuťu...Smějící se


...jooo a herečka číslo 2...Smějící se...a pozor...plameňáci hýbou světem...i u nás na Nemravce...S vyplazeným jazykem

Prima jarní růžové dny!

Kačka Pupi

Album pro Peťu

15. dubna 2018 v 12:54 | Pupi |  Albíčka / Albums
Další album k hranatinám jsem vyrobila pro Peťu Nemravku. Tentokráte o tom oslavenkyně neměla tušení, což bylo super. Takže překvapení bylo veliké. A mám radost, že se moc líbilo. I slzičky dojetí se dostavily. Smějící se

Jako základ alba jsem použila naše Nemravkovské, které jsem na obalu trochu přizdobila.Uvnitř alba jsou na přední a zadní stránce rámečky, které se dají snadno přizdobit.


blonďatá smečka...:-)...krásné barevné designy scrapbookových papírů od AC jsou prostě pecka......na raznici abecedy od WRM nedám dopustit...písmenka do alb a deníků jsou prostě fajnes...Užívejte krásné jarní dny!

Kačka Pupi


Plameňáci žijou v PINK

9. dubna 2018 v 19:10 | Pupi
Prostě PINK je moje a plameňáci hýbou světem! Na velikonoční pátek jsme se vypravili po dlouhé době do pražské ZOO. Ovšem to jsme netušili, že tam kromě celé Prahy bude také Ústí, Budějovice, Hradec, Brno, Ostrava a zbytek naší republiky...Smějící se Tak jsme to na parkovišti zase otočili a jeli směr Matějská. Ne že by to tady nebylo podobné, ale o chlup lepší ano. A protože jsme si s Elli chtěly v ZOO udělat fotku s plameňákem, tak nám jí kluci udělali, alespoň s tím pouťovým. No a to by bylo, abych fotku nescrapla na velký layout...Smějící se
...nooo a ještě jedna trochu strašidelnááá...ale to jsem si taky prostě musela scrapnout...aneb růžová paruka na Elli oslavě narozenin putovala z hlavy na hlavu...Smějící seKdybyste se chtěli naučit pracovat s inkousty a razítky ve scrapbookingu, tak ve středu bude kurzík na Praze 2 a ještě je pár míst volných. Více zde.

Krásné jarní dny!

Kačka Pupi

Album pro Mišáka

6. dubna 2018 v 15:44 | Pupi |  Albíčka / Albums
Aaaa mám radost neb další dvě alba k bájo hranatinám předány. A dle reakcí se tuze líbily, tudíž mám radost...Smějící se První album jsem dělala z fotek z dětství. Oslavenkyně o tom tedy věděla, neb jsem neměla jinou možnost, jak ty fotky získat. Ale i tak to bylo překvapení...Mrkající

Jako základ jsem použila kartonové album o velikosti A4, které jsem prostě uvnitř polepila a nazdobila.


...součástí alba je také přání...


...je radost, dělat radost...Smějící se

Krásné jarní dny!

Kačka Pupi