Červen 2017

Hurá na prázdniny!

30. června 2017 v 16:35 | Pupi |  SB stránky / Layouts
A je to! Jedna část dětství i naší druhé ratolesti právě skončila. Dnes jsme se rozloučili s naší báječnou Třebo školkou, na kterou budeme vzpomínat s velkou láskou. Díky báječnému kolektivu byly školkové roky pro naše děti opravdu nezapomenutelné. Plné her, zábavy, zážitků, výletů a hlavně úsměvů.

Jelikož nerada dělám věci na poslední chvíli, dárečky v podobě náušniček jsem si vyrobila již s předstihem.


Ovšem to bych nebyla já, abych něco nehonila na poslední chvíli. Něco scrapbookového...stránku jako obrázek na památku. Při předávání mi dokonce bylo řečeno, že musím vidět ředitelnu, neb je plná mých scrapbookových výtvorů. Smějící se Tak tady jeden poslední...


...součástí stránky bylo i přání ve formě srdce...


...srdíčko je otvírací...zdobené razítky kytiček...


...Ikea pytlíky jsem si zamilovala...stačí doplnit nějakou deko a obal na dárečky je hotový raz dva...Některé dárečky se předávali už dříve, mkrnout můžete zde..


Takže poslední školní i školkový den za námi a teď...hurááá na prázdninyyyyy!!!!

Krásné léto všem!

Kačka Pupi

KrumLOVE album - I.

25. června 2017 v 13:49 | Pupi |  Albíčka / Albums
Naše letošní dámská jízda byla taaak báječná, skvělá, pohodová, relaxační, taneční...prostě maximálně vydařená, že jsem se musela hned po návratu pustit do alba. Sice to jde pomalu, protože nás sluníčko více tahá ven, ale i tak se snažím každou volnou chvilku udělat nějakou stránku.

Na album jsem použila Nemravka album Circliez s kroužkovou vazbou aneb KrumLOVE forever!


Kromě alba jsem musela a musím nějaké fotky scrapnout na velké třicítkové stránky...


nasmáli jsme se na stopadesát let dopředu...Smějící se


Není nad skvělé přátelé a možnost si užít báječný holčičí víkend!

Kačka Pupi

Pro paní učitelky

18. června 2017 v 11:41 | Pupi |  SB stránky / Layouts
Nějak to letíííí!!! Už i Elluš má za sebou šerpování ve školce a poslední dva týdny před sebou než se z ní stane školák. A jedna epata dětství končí. I pro mě. Báječné holky z naší školky připravily opravdu famózní a dojemné rozloučení s předškoláky spojené s dnem tatínků.

Takže chápete, že jsem musela něco vyrobit. Letošní rok se nesl v duchu skřítků a víl a i paní učitelky a celý školkový kolektiv se během roku proměnil ve víly a skřítky. Tak takové scrapbookové obrázky v rámečku byly to pravé ořechové...Mrkající


Ošerpovaná...a operní pěvkyně umělkyně z dětského představení...


Krásné téměř letní dny!!!

Kačka Pupi