Wanderlust 2016 - Week 1.

8. ledna 2016 v 20:19 | Pupi |  Wanderlust 2016
První lekce nebo-li první video z báječného projektu Wanderlust 2016 mám za sebou. Prvním úkolem bylo, abychom si založili svůj Art Journal pro Wanderlust celoroční tour a abychom si vytvořili první stránku či dvoustránku s tématem "jedno slovo, které mě dnes vystihuje"...Inspirací nám byla Kasia se svým videem a svou tvorbou Art Journal stránky.

A jak vypadá ta má Art Journal stránka?

I have enjoyed the first video of Wanderlust project 2016. The task was to to set up my Art Journal for the 2016 Wanderlust journey and create the first page. The topic was "One word that descripes me today". And Kasia with her video inspired us.

And how does it look like my Art Journal page?


Použila jsem své oblíbené barvy...červenou, růžovou, bílou, žlutou a fialovou. Některé kombinace barev miluju a ráda experientuju.

I used my favourite colours...red, pink, white, yellow and violet. I love some of colours combination and I love to make experiments.


A mé slovo? "Beginning"...tedy "Začátek", možná i proto, že začal Nový rok a pro mě je to vždycky začátek něčeho NOVÉHO...

And my word is "Beginning"...mayby because of the New Year has become. For me it is always the beginning of something NEW...Těším se na další projekty a jen pevně věřím, že mi čas dovolí si je všechny vyzkoušet.

I am looking for the next projects and I hope I will have time to participate all of them.

Prima víkend všem!

Pupi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama