Project life...2015 hotovo

7. ledna 2016 v 17:38 | Pupi |  Project life
Válecí vánoční stránky mi umožnily tvořit a tvořit a tvořit. Dohnala jsem také svůj mega podzimní skluz v našem Project Life deníku. Chybělo mi několik říjnových stránek a pak celý listopad a prosinec. Jelikož již nedělám deník týdně, zase tak hrozné to nebylo...Smějící se Navíc mám občas útlum a třeba PL mě na podzim moc nebavil. O to víc jsem si to o svátcích užila a dodělala několik chybějících stránek.

Listopad...v růžovém...Smějící se


Krásně podzimní procházka v parku plného barevného listí si zasloužila dvoustránku...s dětmi jsme vylisovali také různé lístečky, které sem přímo pasovali...Oblíbila jsem si sadu od Becky Higgins Inspire a také Midnight. Pasovali mi přesně pro naše podzimní dny, třeba při pouštění draka...


Jelikož nejsem trpělivý zapisovatel, tak si přesně nepamatuju, co se kdy stalo...a když jsem měla některé stránky hotové, objevila jsem další fotky, kdy byla Elli na oslavě narozenin své kamarádky. Ale přidávací kapsička to zachránila.


Stránka pouze pro mě z mých narozenin a dnů volna bez zbytky rodinky...v růžové Smějící se


Matyho narozeniny...a mé oblíbené narozeninové kartičky od Simple Stories...Součást Matyho dárku byl výlet do Tropical Islands...a pro mě nejoblíbenější letní kartičky též od Simple Stories...Sice jsem se prala s bacilem, takže jsem si koupání moc neužila, ale za to jsem mohla fotit o sto šest.Začíná advent...pečeme perníčky, přivítáme Mikulíše, anděla a čertici a pečeme a pečeme...Úžasná procházka po staré Praze...
Kluci a jejich týden v Alpách...a zimní samolepky Snow Fun od Simple Stories...Vánoce přicházejí...v červeném...


Background vyrobený pomocí Radiant Gelu


Na dekorace jsem použila krásné vánoční samolepky Claus & Co. od Simple Stories...


Kartičky ze SB papírů opět Claus & co. od Simple Stories...


Matyho baví focení (po kom to asi má), i mého mazlika vzal a udělal pár pěkných fotek...už mám nástupce...Smějící se


Jelikož dělám alba vždy od září do září nebo-li kopíruji školní rok, tak mě album nyní nekončí. Ale úvodku 2016 jsem musela udělat, to je jasná věc...Tak směle do PL 2016!

Díky za návštěvu a prima den!

Pupi

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama