Leden 2016

Scrapbookové dárkové taštičky a krabičky

24. ledna 2016 v 20:05 | Pupi |  Kurzy SB / Workshops
Nově vypsaný scrapbookový kurzík se ponese v duchu dárkových krabiček a taštiček. Ponoříme se výroby různých druhů těchto originálních balení, které využijete pro jakoukoliv slavnostní či každodenní příležitost.


Na kurzu si vyrobíme 5 druhů krabiček či taštiček. Ale můžete se těšit na mnoho dalších tipů...Mrkající


Každý dárek, i ten sebemenší, si přeci zaslouží originální balení!


Více se o kurzu dozvíte zde.

Prima večer!

Pupi

Plánuji 2016...pokračování

21. ledna 2016 v 17:35 | Pupi |  Diáře
Jestli ještě nemáte svého mazlíka v podobě krásného diáře, tak je nejvyšší čas, si ho pořídit. Mrkající Já jsem se až po uši zamilovala do diáře Carpe Diem.

Kromě běžného plánování a zapisování důležitých dat a pracovních věcí, je to prostor, kam si můžu zapisovat své myšlenky, nápady, prostě vše, co se mi honí hlavou (nejen kreativního).


Ve vnitřních "přihrádkách" můžu mít navíc vše potřebné při ruce. K zapisování používám černé gelové pero, ale i další barvičky. Však víte, barvy to je moje. Jednotlivé stránky si zdobím také fotkami, samolepkami a dalšími proprietkami. Smějící se


Také PL kartičky, česká razítka či papírové výřezy se hodí. Jak na plánování vám ukážeme v našem nemravkovském článku zde.


Bez diáře by to u mě prostě nešlo...Smějící se

Prima den!

Pupi


Scrapbooking od A po Z - SB stránka 2.část

15. ledna 2016 v 10:12 | Pupi |  Scrapbooking od A po Z
Pokračování našeho nemravkovského seriálu "Scrapbooking od A po Z". V prvním článku jsem vychvalovala vrstvení, vrstvení, vrstvení. A teď bych vám chtěla ukázat, že to jde i bez něj...Smějící se Více v tomto článku.


Takto vytvořené stánky jsou vhodné jak do vašich alb, tak do Project Life deníků. Stačí se prostě zaměřit na DETAIL!


Vyzkoušejte to také...Smějící se

Prima víkend!

Pupi

Wanderlust 2016 - Week 2.

12. ledna 2016 v 16:52 | Pupi
Druhý projekt byl tentokráte pod taktovkou skvělé Kate Crane. Její tvorba je můj šálek čaje. Smějící se Hodně barev, veselé projekty, práce s barvami, pastelkami, razítky, inkousty...prostě úžasné...

The second project was inspired by great Kate Crane. Her works is cup of my tea. Smějící se Many colours, happy projects, works with paints, crayons, stamps, inks...really amazing...


Hrozně moc mě to bavilo a užila jsem si to maximálně...Smějící se

I have really enjoyed it...Smějící se


Právě dokončeno...

Finished right now...


A v pátek další...Smějící se

And on Friday the next one...Smějící se

Prima den!

PupiWanderlust 2016 - My Wanderlust Book

11. ledna 2016 v 18:34 | Pupi |  Wanderlust 2016
Konečně jsem si vyrobila hlavní stranu svého "Wanderlust Book". Jelikož jsme od začátku projektu nedali z ruky štětce, výběr dekorace byl velmi jednoduchý...

Finally I have made main page of my "Wanderlust Book". As we are using brushes all the time, the main decoration was very clear for me...


Wanderlust Book jsem si vyrobila z kartonového alba (uvnitř jsou silnější kartonové stránky). Využila jsem základní přírodní barvy alba. Takže jsem jen na prostředek nanesla gesso a přilepila dekorace.

Wanderlust Book is made from cartoon album (heavy pages inside). I have used natural colour of the album. So I have only applied Gesso in the centre and glued my decorations.


Vše jsem opět přetřela Gessem.

All is covered by Gesso.


Pak jsem jen nanesla barvy a vše doladila samolepícími texty.

At the end I have applied paints and decorated by text stickers.


To se bude tvořit samo...Smějící se

I druhý projekt už mám hotový, jen ho ještě nafotit.

I have already done the second project. Just to make a picture.

Prima mlžný den!

Pupi

Scrapbooking od A po Z - SB stránka 1.část

9. ledna 2016 v 19:15 | Pupi |  Scrapbooking od A po Z
Letošní rok bude na Nemravce ve znamení projektu "Scrapbooking od A po Z". Pokusíme se vám krok za krokem ukázat, jak si vyrobit vlastní scrapbookové projekty...stránky, alba, deníky...prostě vše, co se dá při scrapbookingu vyrábět.

Dozvíte se mnoho rad a tipů. Ukážeme vám, jaké materiály používat, jaké styl si můžete oblíbit a co vše z toho našeho oblíbeného "papíru" vyrobit.

Prvním článkem (spíše sérií) článků je návod na výrobu scrapbookové stránky - Scrapbooková stránka - 1. část.

Zkuste si vyrobit svou úvodní scrapbookovou stránku do svého alba pro rok 2016. Ta má půjde k úvodní stránce do našeho Project Life deníku...


Je to opravdu snadné! Začněte svůj 2016 s novým koníčkem...se SCRAPBOOKINGEM...Smějící se

Pohodový víkend!

Pupi

Wanderlust 2016 - Week 1.

8. ledna 2016 v 20:19 | Pupi |  Wanderlust 2016
První lekce nebo-li první video z báječného projektu Wanderlust 2016 mám za sebou. Prvním úkolem bylo, abychom si založili svůj Art Journal pro Wanderlust celoroční tour a abychom si vytvořili první stránku či dvoustránku s tématem "jedno slovo, které mě dnes vystihuje"...Inspirací nám byla Kasia se svým videem a svou tvorbou Art Journal stránky.

A jak vypadá ta má Art Journal stránka?

I have enjoyed the first video of Wanderlust project 2016. The task was to to set up my Art Journal for the 2016 Wanderlust journey and create the first page. The topic was "One word that descripes me today". And Kasia with her video inspired us.

And how does it look like my Art Journal page?


Použila jsem své oblíbené barvy...červenou, růžovou, bílou, žlutou a fialovou. Některé kombinace barev miluju a ráda experientuju.

I used my favourite colours...red, pink, white, yellow and violet. I love some of colours combination and I love to make experiments.


A mé slovo? "Beginning"...tedy "Začátek", možná i proto, že začal Nový rok a pro mě je to vždycky začátek něčeho NOVÉHO...

And my word is "Beginning"...mayby because of the New Year has become. For me it is always the beginning of something NEW...Těším se na další projekty a jen pevně věřím, že mi čas dovolí si je všechny vyzkoušet.

I am looking for the next projects and I hope I will have time to participate all of them.

Prima víkend všem!

Pupi

Project life...2015 hotovo

7. ledna 2016 v 17:38 | Pupi |  Project life
Válecí vánoční stránky mi umožnily tvořit a tvořit a tvořit. Dohnala jsem také svůj mega podzimní skluz v našem Project Life deníku. Chybělo mi několik říjnových stránek a pak celý listopad a prosinec. Jelikož již nedělám deník týdně, zase tak hrozné to nebylo...Smějící se Navíc mám občas útlum a třeba PL mě na podzim moc nebavil. O to víc jsem si to o svátcích užila a dodělala několik chybějících stránek.

Listopad...v růžovém...Smějící se


Krásně podzimní procházka v parku plného barevného listí si zasloužila dvoustránku...s dětmi jsme vylisovali také různé lístečky, které sem přímo pasovali...Oblíbila jsem si sadu od Becky Higgins Inspire a také Midnight. Pasovali mi přesně pro naše podzimní dny, třeba při pouštění draka...


Jelikož nejsem trpělivý zapisovatel, tak si přesně nepamatuju, co se kdy stalo...a když jsem měla některé stránky hotové, objevila jsem další fotky, kdy byla Elli na oslavě narozenin své kamarádky. Ale přidávací kapsička to zachránila.


Stránka pouze pro mě z mých narozenin a dnů volna bez zbytky rodinky...v růžové Smějící se


Matyho narozeniny...a mé oblíbené narozeninové kartičky od Simple Stories...Součást Matyho dárku byl výlet do Tropical Islands...a pro mě nejoblíbenější letní kartičky též od Simple Stories...Sice jsem se prala s bacilem, takže jsem si koupání moc neužila, ale za to jsem mohla fotit o sto šest.Začíná advent...pečeme perníčky, přivítáme Mikulíše, anděla a čertici a pečeme a pečeme...Úžasná procházka po staré Praze...
Kluci a jejich týden v Alpách...a zimní samolepky Snow Fun od Simple Stories...Vánoce přicházejí...v červeném...


Background vyrobený pomocí Radiant Gelu


Na dekorace jsem použila krásné vánoční samolepky Claus & Co. od Simple Stories...


Kartičky ze SB papírů opět Claus & co. od Simple Stories...


Matyho baví focení (po kom to asi má), i mého mazlika vzal a udělal pár pěkných fotek...už mám nástupce...Smějící se


Jelikož dělám alba vždy od září do září nebo-li kopíruji školní rok, tak mě album nyní nekončí. Ale úvodku 2016 jsem musela udělat, to je jasná věc...Tak směle do PL 2016!

Díky za návštěvu a prima den!

Pupi


Decembrr...končí 2015

4. ledna 2016 v 18:26 | Pupi |  Albíčka / Albums
Nový rok je tu a já jsem dokončila naše adventní prosincové mini album. Je trošku více "nafouknuté", než jsem myslela, ale i tak se nám moooc líbí (musím se pochválit). Smějící se


Mé předchozí stránky najdete zde a zde a zde... Smějící se

Mezi stránku s 25. a 26. jsem vložila visačku, kterou jsem naembosovala zlatými vločkami...


druhá stránka je zdobená bílým embossingem v kombinaci s distress inkoustem, prostě v Elzovém stylu...Smějící se


naše vánoční pohoda 26.12. (kávička s mou mamčou)...


27.12. jsme jeli na naší první vánoční návštěvu do mého rodného Ústí a světe div se i tam byl Ježíšek...


odložený dámský vánoční dýchánek (neb bacilové nám to dříve nedovolili)...


vánoční dárky v akci...


prima procházka a naše selfie...Smějící se


Silvestr aneb končí nám 2015...


Těšíme se na nový báječný 2016!


a na nové zážitky...


Nevím, jak u vás, ale u nás konečně sněží! Sice si zima dala letos či loni na čas, ale u nás už je bílo. Tak si snad užijeme prima zimní období (říká věčný odpůrce zimy)...Smějící se

Tak prima bílý leden!

Pupi