Letní dovolenkový deník 2015

16. srpna 2015 v 17:29 | Pupi |  Deníky / Journals
Opět jsme letos zabrousili na týdenní dovču do Chorvatska do městečka Gradac. Jelikož se nám tam loni moc líbilo, řekli jsme si, že se tam chceme vrátit. Dětem je jedno, kde se cachtají u moře, tak jsme se vrátili na místo činu.


Loni nám některé dny pršelo. Letos tomu bylo opravdu jinak. Sluníčko svítilo o sto šest. Pro někoho až moc. Údajně tam bylo až 45 stupňů na slunci a moře mělo 29 stupňů. Mě to nevadilo. Jsem obrovský teplomil, takže jsem si labužila a stále labužím...Smějící se Navíc nikdy není pozdě načerpat si sluníčko do zásoby na údajně velkou zimu (ne ne ne ne ne....) Mrkající.


Od moře jsem si přivezla 1600 fotek. Neptejte se mě, jaktože takhle přesně. Když jsem si je stahovala do pc, tak mi to napsalo 1600 fotek na přesun........hmmm zdřejmě slušný oddíl. No... výhodou digitálu je, že můžete cvakat jako o život. A když už jsem si pořídila vysněnou zrdcadlovku, tak jsem toho musela náležitě využít. Fotila jsem a fotila a fotila. Ač některé osazenstvo naší party mé nadšení nesdílelo a nesdílí (musím na tom zapracovat...) Smějící se.


A to bych nebyla já, abych se hned po návratu nepustila do deníku. Něco málo jsem si na kartičky napsala už během pobytu. Ale zbytek jsem si nechala až na doma. Loni jsem si do deníku psala a rovnou jsem to tam lepila už na dovolené. Ovšem doma jsem pak bojovala s místem a fotkama. Takže letos ponaučená z loňska, jsem nenechala nic náhodě...Smějící se


Mám hotové tři dny, což čítá několiko stránek v deníku, který jsem si připravila již na jaře. Takže ještě 5 dní a deník bude hotový...Smějící se


Jak jste na tom vy? Taky děláte deníky?

Krásné letní tvoření!

Pupi
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jolana | E-mail | Web | 17. srpna 2015 v 0:42 | Reagovat

Krásné! Ano, deník si vedeme (já a dcera). Pravda, tak vymakané deníčky nemáme, ale máme z nich radost :)
Přeji krásné léto, Jolana

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama