Scrapsession 2015

17. dubna 2015 v 17:15 | Pupi |  Kurzy SB / Workshops
Jsem opravdu tuze nadšená, že jsme konečně na Nemravce mohli spustit registrace na dlouhoooo plánovanou scrapbookovou mezinárodní akci nazvanou Scrapsession 2015.

A je nám ctí, že v září, přesněji v termínech 19.-20.9.2015 přivítáme dvě úžasné zahraniční lektorky a to Riikku Kovasin z Finska a Elenu Olinevich z Běloruska.


Mě to těší o to více, protože Riikka je mým dlouholetým vzorem a její blog sleduji téměř denně. Hrozně mě baví s jakou ležérností vytváří své projekty. Její kombinace barev a jiných médií je pro mě prostě balzám pro mou scrapbookovou duši.

Elena je též báječnou scrapbookovou umělkyní. Do svých projektů vkládá mnoho jemnosti a ženskosti. A její projekty doslova rozkvétají pod jejími rukami.

Opravdu se již nemohu dočkat až v září spustíme první workshop! A jestli vás zajímá, jaká témata si dámy připravily, nakoukněte zde.

Když jsme zhruba před rokem začali akci plánovat, jedním z organizačních bodů byla též výroba loga. Mixed Média si doslova říkala o vyrobení loga hand made nebo-li vlastními ručičkami...Smějící sePředstava loga byla celkem jasná. Ale už jsem se tolikrát poučila, že cesta od nápadu k finálnímu projektu je trnitá. Nevěděla jsem nejprve, jak to pojmout. Ale s finální verzí jsem více než spokojená (a ne jen já...Mrkající)...S detaily jsem si opravdu hodně vyhrála. Kytičky, perličky, pudry a mnoho dalších materiálů. I na šicí stroj došlo.
Když bylo logo hotové, pak už jen zbývala práce šikovné grafičky, aby logo dostalo svou finální podobu. Nicméně originál můžete vidět na našem krámku, kde se celá akce bude konat.

Myslím, že plánovaná Scrapsession 2015 bude stát určitě za to a moc ráda se tam s vámi potkám!

Krásný den!

Pupi

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Victoria♥ ~ ultimate-adelaidekane | Web | 17. dubna 2015 v 17:33 | Reagovat

Wow, je to neskutočne krásné!♥

2 jana ben | 17. dubna 2015 v 22:09 | Reagovat

tak logo je luxusni!!! to musim videt nazivo! moc se ti povedlo!

3 pupiart | 18. dubna 2015 v 13:02 | Reagovat

Holký díky! Jsem z něj taky nadšená...:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama