Na Project life jsem určitě nezanevřela...:-)

15. listopadu 2014 v 9:49 | Pupi |  Project life
Čas je jedna ze vzácných "věcí", které v životě máme a tak jak ten náš vlastní strávíme, je jen a jen na nás. Miluju svou rodinu a jsem za ní moc vděčná. A právě čas je někdy "nepřítelem", kterého stále někde naháníme, uháníme a doháníme. A mě to už upřímně nebaví. Nebaví mě se stále někam honit a stále něco dohánět. Chci si vše pořádně užívat! Proto jsem v letošním roce (i když z venčí to tak možná nevypadá) zpomalila. Přestala jsem se honit a být tou tryskomyší, za kterou mě mé okolí považovalo.
Navíc se blíží konec roku a čas vánoční. Lidé hodně bilancují a není tomu jinak i u mě. A právě Vánoce jsou pro mě nekrásnějšími svátky v roce. Nákupy dárků, vánoční výzdoba (už se na ni chystám Mrkající) a rozzářené oči mých dětí u vánočního stromečku. Miluju to a tak si to chci všechno užít....!
A proč taková "oduševnělá" esej? Přestala jsem dělat Project Life týdně a musím říct, že mě to nyní více baví. Více si se stránkami hraju a dělá mi to větší radost. Ale i tak jsem rok našeho prvňáčka (nyní už druháčka) dodělala po týdnu. Moc mě to bavilo, ale byl to stres. Nerada tlačím věci před sebou a tohle jsem poslední týdny tlačila. Takže už ne týdně, ale tématicky a tak jak prostě chci.

Začala jsem od září v jiném duchu! Pro někoho totálně neuhlazený a chaotický styl. Pro mě úžasný relax...Smějící se. Tak tady je....

úvodní stránka


kluci na mini golfíku...


Posvícení u ná v Třebo...


Nový členové naší rodinky...slavíme Ellinky svátek na Elišku...


Krásný barevný podzim!

Pupi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama