Blaze na srazu v Satalicích (duben 2014)

15. dubna 2014 v 19:10 | Pupi |  Srazíky
Tento víkend jsem měla tu čest se zúčastnit scrapbookového srazíku v Satalicích. Jelikož to mám z domova téměř, co by kamenem dohodil, tak to bylo bez přespání, ale i tak jsem si to náležitě užila. A můžu jen říct, že to bylo úžo a bájo...Smějící se prostě balzám na mou scrapbookovou duši!


V pátek jsem si spolu s holkama dala dobrou véču a malý mejdánek v podobě prohlížení alb všech zúčastněných scrapařek. Klábosily jsme, prohlížely, smály se, no prostě relax. Ale jelikož od posunu času jsem "nedospalá", tak jsem se brzy rozloučila a jela dom.


Ale v sobotu ráno už jsem stepovala před dveřmi klubovny celá natěšená na to společné "scrap řádění". Hanka Gabreta nezklamala jako vždy a vymyslela si na nás společné tvoření. Tématem srazu byla "HRAVOST". Tak jsem si pěkně doma nachystala fotky, které se k danému tématu hodily. Ale na tvorbu mých stránek došlo až později, protože Hanka na nás nachystala dokonalé hravé tvoření. Do připravených obálek jsme daly svou fotku a poté se tahalo. Takže jsme tvořily stránku pro vylosovanou fotku. K tomu ještě nesměla chybět podmínka, kterou jsme si také vylosovaly.


Já jsem si vytáhla fotku malé Terezky (mezi účastnicemi byly také tři princezny, které scrapovaly s námi) a mou podmínkou byl motýlek. Komu chyběl potřebný materiál, mohl si zaskočit do pokojového obchůdku Marušky a "dotankovat" tak pro své tvoření.


Stránku jsem měla hotovou celkem rychle a takhle to dopadlo...


pár detailů...Moji fotku si vytáhla Katie. Stránka od ní je moooc povedená a doma se Matymu tuze líbila. Katie díky moc!!!!


Všechny stránky opět visely na chodbě, abychom se mohly pokochat. Sem tam jsme chodily po klubovně a nahlížely pod ruce ostatních. Leckdy až oči přecházely. Hlavně Marušky "matlání" nemělo chybu a moje srdce plesalo nad jejím "umem"...MrkajícíPak už jsem se pustila do tvoření scrapbookových stránek pro mé ratolesti. Stihla jsem je obě (a mám z nich velkou radost). Stránky mám na blogu zde.

Odpoledne nesmělo chybět společné focení. No já chytrák jsem šla s kabelkou, kterou jsem zamaskovala za holky tak pečlivě, že jsem si ji venku zapomněla. Ještě že mi ji báječné holky přinesly.....uf uf uf......to by byl tuze drahý výlet (no moje hlava děravá jakmile scrapuje)...Překvapený


A abychom nevyšly ze cviku, tak si na nás Hanka vymyslela ještě jeden "úkol" a to tvorbu diplomů pro golfisty. Já jsem v životě diplom nedělala. Takže to byla výzva. Všechny diplomy byly moc povedené a také nám je Hanka náležitě "odprezentovala". Doufám, že "jejím" golfistům udělaly radost alespoň tak, jako nám jejich tvorba...Smějící se


Hanka prezentuje, my tleskáme...Smějící se


Nakonec jsem ještě stihla udělat narozeninovou dvoustránku do Elli alba a udělat pár fotek. Prostě to byla relax sobota v duchu scrapbookových šikovných ručiček.


Na závěr můžu vlastně jen říct - bylo to skvělé a už se těším až se zase sejdeme!!!!

Díky!!!

Kačka Pupi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 uggsquare | E-mail | Web | 16. dubna 2014 v 7:37 | Reagovat

1111111111

2 Ilonak2 | 17. dubna 2014 v 7:48 | Reagovat

Krásný článek o skvělé akci. Bylo skvělé sedět vedle tebe a koukat ti pod ruce. :-) Moc ráda jsem tě potkala, poznala a užila si tě. :-)

3 Pupi | E-mail | 17. dubna 2014 v 9:39 | Reagovat

Ili, to mě těší :-D ....bylo to moooc prima a už se těším až si to zopáknem a zase se sejdeme:-). Užívej JARO a pěkně scrapuj ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama