Leden 2014

Album pro mého školáčka ve stylu Project life

30. ledna 2014 v 16:30 | Pupi |  Albíčka / Albums
Jak všeobecně známo tak PL nebo-li Project life hýbě světem Smějící se. Já osobně jsem tomu také podlehla a pilně tvořím náš rodinný deník. Project life styl se mi moc líbí a tak jsem se rozhodla využít ho i jinač, než jen do deníku. Oběma dítkám dělám jejich alba. Matyáškovo první albíčko od narození ještě nebylo úplně v tom pravém scrapbookovém pojetí. Navíc jsem ho skončila šestými narozeninami. A jelikož je to kluk, tak žádné velké čančání se pro kluka nehodí. A naopak album ve stylu Project life je přesně to pravé. A tak jsem začala. Miminkovské album je už tabu, takže nové albíčko "od školní lavice" je na programu....A první stránky jsou tu. Mrkněte....

A kdo nepropadne kouzlu klasickým deníkům, tak se mu třebas tento lepený scrapbookový Project life zalíbí Mrkající. Člověk tu není vůbec limitovaný velikostí kapes a může si stránku poskládat...polepit, jak chce. Snadno se dají využít všechny PL materiály v kombinaci s klasickými scrapbookovými. A když nemám ten správný matroš, tak si ho vyrobím...a děsně mě to ba....Smějící se

Úvodní stránka, jak jinak než z prvňáčkového dne.....


Na podzim jsme slavili sedmičku alias sedmé narozeniny.......Album bude odpovídat 4 ročním obdobím. Takže jedna stránka = jedno roční období = jaro, léto, podzim a zima a mezi tím dvoustránka z narozek. Tento scénář používám i v albu pro Elli a moc se mi to líbí Smějící se.

Díky za návštěvu!

Pupi

Začínáme 2014 (aneb stále na vlně Project life)

16. ledna 2014 v 17:33 | Pupi
Nový rok je v plném proudu a tak jsem se konečně "dokopala" dodělat úvodku a první stránku do našeho rodinného Project life. Hodně jsem si tentokráte hrála se svým novým mazlikem Silhouettkou a tak jsem si některé kartičky do kapes vyřízla s její bájo pomocí.
Ani tentokráte na stránkách nesměli chybět chipboardy Wycinanka, samolepky s různými textíky a a nějaké to razítko. A má úchylka k anglickým textům se ani tady nezapře Mrkající.


Kartičky jsou většinou z různých kolekcí Simple Stories, které nyní najdete také u Nemravky. A nebo si je vytvořím z originálních vzorů SB papírů.


Když jsme se před několika lety nastěhovali do našeho domečku, našli kluci na zahrádce čtyřlístek. Mám ho od té doby schovaný. Původně jsem ho chtěla dát do nějaké albíčka, ale nakonec přesně pasoval do jedné kapsy k naší fotce. Tak třeba se nás štěstí bude držet celý rok....Smějící se.


Mé Silhouettkové hokusy pokusy....:-)
Díky za návštěvu a zkuste to, je to prostě skvělý relax a zábava!!!

Pupi

Po uši...v Project life...:-)

7. ledna 2014 v 16:13 | Pupi |  Project life
Hrozně moc bych si chtěla udělat úvodní stránku pro rok 2014, ale dokud nemám hotové poslední stránky roku 2013, tak mám smolíka.........A nebo už nemám, neb jsem je konečně zmákla.
Je to šílená droga.....každý večer sedím u televize, před sebou rozložené album a vkládám, lepím, zdobím, dodělávám a strašněěěěěěěě mě to baví....Smějící se Smějící se.

Jupijej 2013 je kompletní...

Náš týden před VÁNOCEMIŠtědrý večer nastal........Hromíkovské vánoční svátky
Poslední den roku 2013 zvaný SILVESTRTakže jízda zvaná Project life 2014 začíná.........Mrkající!

Díky za návštěvu a pusťte se i vy do deníku!

Pupi

Jak na Nový rok, tak po celý rok...

1. ledna 2014 v 16:48 | Pupi |  Project life
Říká se, jak na Nový rok, tak po celý rok........tak jsem se toho dnes snažila držet. A proto jsem se opět ponořila do dalších stránek našeho deníku Mrkající. Nyní tu sedím nad vánočními stránkami. Bylo toho tolik.....návštěvy, výlety, dárečky, jídlo, dobrá zábava......až se mi to na ty stránky nějak nechce vejít Smějící se. Stránky nejsou zatím hotové, ale nafotila jsem nějaké předchozí...z adventu a času před ním.

Začátkem listopadu jsme podnikli strašidelnou cestu a dali si parádní husu na Martina (vařili Novotňáci, teda přesněji Mára Smějící se). Ta ale byla!


Začali jsme doma s vánoční výzdobou a zajeli do Českého Brodu na Andělské zvonění.


Oslava Matyáškových sedmých narozeni MrkajícíPrví advent začal a tak jsme zdobili věneček, psali Ježíškovi a zapálili první svíčku.Letos poprvé u nás byli čertíci s Mikulášem a andělem. Mám "bojavé" vzpomínky z dětství a tak i já jsem měla stažené půlky, když se ve dveřích objevili dva obří čerti... Děti strašit nechceme, ale někdy jsou čertíci potřeba Smějící se.


Pohladila jsem si dušiku a zašla s kamarádkou Lůcou na Hobita 2. Je to halt moje srdcovka...Mrkající


Všem přeji šťastný Nový rok 2014! Aby byl lepčejší než ten minulý! Abychom se všichni měli jen a jen dobře a byli obklopeni pouze lidmi, kteří nás mají rádi a zaslouží si být v naší společnosti. Všem šikovným tvořilkám přeji spoustu energie, nápadů a inspirace do dalších parádních projektů!


Pupi