Výstava Kreativita - Hobby podzim 2013

10. prosince 2013 v 15:51 | Pupi |  Výstava Kreativita - Hobby
A je to za námi........Smějící se O víkendu jsme si dali "lehký" maraton na výstavišti v pražských Holešovicích, kde jsme se snažili prezentovat nemravkové materiály a pomůcky vhodné pro tvorbu z polymerových hmot a Scrapbookingu.

Ve čtvrtek ráno jsme začali stavět stánek, vybalovat zboží a snažili se vytvořit "kreativní oázu" Smějící se. Jelikož ten den chodil Mikuláš, tak jsme fofrovali, abychom byli všichni doma včas u svých ratolestí (aby nám je ti čerti neodnesli). Takže něco málo zbylo ještě na páteční ráno. Ale v deset už jsme mohli směle přivítat první nedočkavce a že jich bylo Smějící se.Po pár demo ukázkách a celodenní komunikaci se zázkazníky se přiznám, že jsem byla vymluvená a chvílema jsem hledala ta správná slova aneb lehce jsem ztrácela "kouzlo komunikace" Mrkající.Na výstavu se vždycky těším, protože jsem ráda mezi lidmi, obzvláště mezi těmi stejně "postiženými". Prostě mě to ba.... a navíc máme úžo bájo team Smějící se.


Také jsme předali ceny našim finalistkám z celoroční soutěže. Za Scrapbook si přijela pro svého nového mazlika Vagabond mašinku Kačka Zilvarová. Už nemusí točit kličkou a jen mačká čudlík Smějící se.Tak teď si už můžu pořádně začít užívat ten správný adventní čas a také jsme s Matyáškem už začali..........nyní u nás vévodí vůně perníčků....


Přeji krásný adventní čas! A všem díky za přízeň!!!

Pupi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monika Pestrová | E-mail | 10. prosince 2013 v 23:25 | Reagovat

Katko,
děkujeme za skvělá demíčka! Je mi jasné, že to bylo náročné :-) Výstava se mi moc líbila a opět jsem u vás pořídila pár nezbytností, které prostě nutně "potřebuji" :-)
Díky a těším se, že využiji vaše pražské kurzy.
Monika

2 Pupi | 13. prosince 2013 v 21:34 | Reagovat

Moni, děkujeme za milá slova! Vždy to moc potěší!!! Moc ráda Vás zase na nějakém kurzíku uvidím!
Krásné Vánoce!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama