Září 2013

Podzim začíná...

28. září 2013 v 19:38 | Pupi |  Tvoření z polymerové hmoty / Polymer Clay
Jakmile začne podzim tvořím a tvořím.............a vánoční blázinec začíná Smějící se...........

Nechala jsem se inspirovat a vytvořila zajímavé kousky.......

From the hell náhrdelník


From the hell naušky


Funny náhrdelník


Funny naušky


Funny ERB naušky


Wave of colours donutek


Wave of colours naušky


Ret hot donutek


Red hot naušky


Medový donutek


Přeji všem krásný podzim plný barviček a hodně moc sluníčka!!! Díky za návštěvu.

Pupi

Funny Colours - 3. kolo ESB

25. září 2013 v 15:07 | Pupi |  SB stránky / Layouts
Třetí kolo European Scrap Battle bylo ve znamení barev. Úkolem bylo vytvořit projekt na téma BARVY bez použití černé a bílé (ani na fotkách, ani na razítkách = prostě bez nich). Bílou bych celkem oželela, ale černou na razítka moc ne. Takže jsem se s tímto projektem prala asi nejvíce (ze všech předchozích).

A když barvy tak barvy. Na trávu (na jetelíček) jsem nasypala lentilky a fotka byla na světě (hlavně nenápadně před dětmi Smějící se). Pak jsem si jen hrála s Color wash a Distress stain barvami.

A můj projekt.........


Nejprvě jsem si myslela, že použiju celý barvený základ, ale to mi nějak nesedělo. Pak jsem si vystřihla srdce a myslela si, že bude podklad žlutý s barvičkovým srdcem, ale nakonec se mi to více líbilo naopak Smějící se. Prostě taková velká alchimie....


Bohužel bylo toto kolo pro mě poslední a dále jsem nepostoupila. Na druhou stranu jsem ráda, že jsem se dostala tak daleko. Konkurence byla opravdu veliká a spousta báječné inspirace. Mám nyní před sebou hodně důležitých projektů, takže alespoň nemusím řešit, kde vzít čas na další kolo Mrkající.

Ostatním českým scrapženám držím moc pěsti, aby se dostaly co nejdále a ukázaly, co na naší rodné hroudě dřímá Mrkající.

Tady najdete mé dva předchozí projekty - 1.kolo - My scrap hands a 2.kolo - I love Scrap Colours.

Díky za nakouknutí.

Pupi

Čokoláda a pomeranč

15. září 2013 v 17:27 | Pupi |  Tvoření z polymerové hmoty / Polymer Clay
Nelením a stále něco tvořím. Opět jsem zasedla a vytvořila pár Pupi bižu kousků - tentokráte v čokoládově - pomerančových barvičkách.

Kovářova kobyla chodí bosa, asi to známe všechny. I když tvořím, málo kdy si vytvořím něco pro sebe. Takže tentokrát jsem si udělala radost a vyrobila si korále.....

Pupi korále


Barvy pomeranče donutek


V čokoládě přívěsek


Barvy pomeranče kroužky naušky


V čokoládě naušky


Barvy pomeranče čtverečky naušky


V čokoládě naušky lístečky


Barvy pomeranče pecky


V čokoládě naušky kolečka


V čokoládě pecky


Hadí v černo-bílém naušky


V čokoládě přívěsek II


V čokoládě nakousnuté naušky


V čokoládě donutek


Díky za návštěvu!

Pupi

Moje místo činu aneb Pupi tvořící koutek

15. září 2013 v 12:29 | Pupi |  Pupi tipy / My tips
Na fleru v klubu Scrapbooking u Nemravky, jsme měli letní povídací téma o našich tvořivých koutcích - co a jak skladujeme a ukládáme. Prostě jsme si
A tak jsem vyplodila jeden blog o letmém pohledu do scrap koutků........mrkněte tady na tento blog.

A tady moje místo čino.........


Má ukládací místečka....

Spousta mých stránek jako dekorace na našem schodišti, které je stále ve výstavbě....MrkajícíTak tady tvořím já Smějící se. Přijďte k nám do klubu a povídejte si s námi. Díky za shlédnutí!

Pupi

I love Scrap Colours - European scrap battle 2.kolo

13. září 2013 v 11:45 | Pupi |  SB stránky / Layouts
Se svým projektem "My scrap hands" jsem se dostala do druhého kola. Ve druhém kole jsme dostali zadání, abychom vytvořili LO, který by vyjádřil, co pro nás SCRAPBOOK znamená = jedno slovo na stránce, které to nejlépe vystihuje. Z tématu jsem měla radost, protože je to obrovské téma. SCRAPBOOK miluju z tisíce různých důvodů. Takže jsem se snažila, aby to bylo originální a měla jsem tak v té obří konkurenci scrapařek šanci Smějící se. Projekt jsem nazvala I love Scrap Colours. Barvičky to je moje. Na svých projektech barvami nešetřím, takže to přesně sedí................


Pár detailů.....hrála jsem si s barvičkami Distress Stain a razítky. Srdíčko je vytvořené pomocí razítka a smršťovačky. Moc ráda také používám samolepící mřížkovou pásku. Washi pásky nemůžou samozřejmě chybět. A opět pár detailů pomocí chipboards (na které se můžete brzo těšit na Nemravce).


Při hlasování proti sobě soutěžily vždy dvojice. Když jsem rozklikla hlasování, abych se podívala, jaký projekt vytvořila "soupeřka", tak jsem lehce nadskočila, protože v mé skupině bylo napsáno, že můj projekt postupuje do 3.kola bez hlasování. Soupeřka tudíž pravděpodobně nedodala svůj projekt. Měla jsem radost, i když mi to bylo trochu líto, že to bylo bez boje...........moje kamarádka mi na to řekla: " Ty nebudeš nikdy spokojená viď? "...........a má pravdu........Smějící se...

Díky za podporu všem a držte nám "hrdým českým scrapařkám" palce v dalších kolech!

Pupi

Proužky v akci...

8. září 2013 v 13:41 | Pupi |  Tvoření z polymerové hmoty / Polymer Clay
Chytla mě opět "fimo slina" a tak jsem vyplodila pár Pupi bižu kousků. Proužky jsou nesmrtelné téma, takže jsem si hrála s různými barvičkami a proužkovala a proužkovala (ne naposledy)...............Mrkající.

A jelikož se prostě blíží ten "dárečkový" čas, tak kdybyste někdo měl zájem o originální hand made dárek v podobě Pupi šperku, písněte Mrkající. Když to bude v mých silách, ráda "dodám".

Budu se snažiti tvořit, seč mi síly budou stačit Smějící se.

Sweet rose stripes original naušky


Sweet rose stripes přívešek


Sweet rose stripes naušky


Sweet rose stripes pecky


Sweet rose stripes Erb přívěšek


Sweet rose stripes Erb naušky


Sweet rose stripes přívěšek II


Sweet rose stripes donutek


Na konci laguny donutek


Na konci laguny naušky


Gree-tyrkys stripes naušky


Green-tyrkys stripes pecky


Free light green stripes donutek


Free light green stripes naušky


Díky za nakouknutí a užívejte sluníčka!

Pupi

Čím čistím šablony

8. září 2013 v 13:26 | Pupi |  Pupi tipy / My tips
Jelikož je můj Big shotík stále "v akci", tak mám šablony (hlavně ty BIGz) pěkně zadrobkané od různých kousků papírů z vyřezávání. A jelikož jsem "pořádkumilovná" žena, tak pak nesnáším, když ty pidi mini kousky jsou všude na zemi a na stole. Takže si jednou za čas šablony přejedu odchlupovačem (mám z ikei, kde se dají snadno vyměnit nástavce) a jsou zase jako NOVÉ...Mrkající.

Nakonec jsem vyzkoušela, že to funguje i na kovové šablony, které mají hodně detailní vzory a papír v tom zůstává. Stačí trochu víc zatlačit při přejíždění a jsou také čisté. Takový malý tip....Mrkající


Díky za návštěvu!

Pupi

3 generace

6. září 2013 v 15:55 | Pupi |  SB stránky / Layouts
3 GENERACE, tak jsem nazvala svou novou stránku do sbírky Smějící se. V létě dětičky pobyli pár dní u babi (mojí mamči) na chatě. Pár dní jsme tam s nimi pobyli také. Samozřejmě, že máme spoustu fotek a (ne) jedna stála za scrapnutí. Pustila jsem se do ní včera na scrapbookovém kurzíku..........a tady je její finální podoba.


pár detailů....


na stránku jsem použila úžasné chipboards, na které se můžete brzo těši i na Nemravce


razítka a washi pásky u mě nesmí chybět :-)Skvělým doplňkem jsou propisoty TH


Díky za shlédnutí a užijte si krásný sluníčkový víkend!!!

Pupi