Srpen 2013

My scrap hands - European Scrap battle

29. srpna 2013 v 11:50 | Pupi |  Mixed média
Přihlásila jsem se do mezinárodního scrap souboje aneb "European Scrap Battle". Předminulý týden v sobotu jsme dostali zadání pro naše projekty. Já jsem se přihlásila pouze do části se scrapbookovými layouty (LO) - časově bych ty další úrovně asi nedala Smějící se.

Podmínkou bylo, abychom použili barvy a styl z tohoto blogu: http://stockholmscrapandpearl.wordpress.com/
Ač to není úplně můj šálek kávy, tak jsem se s tím poprala a moc mě to bavilo. Patlám ráda, takže to nakonec dopadlo nad moje očekávání Smějící se.

Do včerejšího večera se mohlo hlasovat. Projektů se tam sešlo tůůůze moc a některé bylo opravdu vymazlené. Jen mě u některých zklamalo, že podle mého nesplňovali podmínky zadání (hlavně styl blogu). To je ale na organizátorech, jak si soutěž kočírují Mrkající. Všechny soutěžící projekty najdete tady. A tady je moje maličkost aneb My scrap hands...Jsem zvědavá, které vymazlené projekty postoupí do dalších kol. Díky za návštěvu!

Pupi

Washi pásky hrají prim...

28. srpna 2013 v 13:52 | Pupi |  SB stránky / Layouts
Báječné washi pásky.........co víc dodat. Dají se s nimi dělat hotová kouzla. Já jsem si je hrozně moc zamilovala a jsou součástí téměř každého mého projektu - ať už je to scrapbooková stránka, album, přání či stránky našeho prázdninového deníku. A jako novinku je nyní najdete u nás na Nemravce.

A protože s nimi jdou dělat úžasné scrapbookové stránky, vytvořila jsem jednu s návodem pro Ditu Švarcovou a její svět washi pásek. Více najdete zde.


Tak co myslíte? Odoláte jim? Smějící se Věřím, že určo ne.....

Díky za návštěvu!

Pupi

Narodila se Barunka

23. srpna 2013 v 11:46 | Pupi |  SB stránky / Layouts
Už jste to určitě slyšeli, že se nám náš "Nemravkový team" rozrostl o další slečinku. A to malou Barunku. Peťe Nemravce se narodila krásná holčička Barunka. A jakožto členka jejího teamu jsem nemohla zůstat pozadu s gratulacemi a osobním dárečkem, jak jinak než "hand made" Mrkající.

Na nápad jsem nemusela dlouho čekat, protože přání ve stylu princeznovských šatiček byla jasná věc. Nakreslila jsem si šablonu 3 druhů šatiček. Pak už jsem jen ty jedny obkreslila na SB papír a dozdobila. "Supermanovské" B jako Barunka tam páslo jedna báseň Smějící se.A jelikož jsem halt scrapbookařka, tak ani stránka na památku nemohla chybět. Celá v růžovém, jak to u těch holčiček bývá Smějící se.


pár detailů


Textové razítko použité na smršťovací fólii. Se smršťovačkou jdou moooc pěkné detaily.


Ze zahrádky jsem ještě uvázala kytici levandule, která se hodila k naušničkám z mé Pupi bižu dílny Smějící se. Levandulka mi letos dělá mooooc radost. Roste a roste a já stříhám a stříhám a suším a suším. Je to úžasný dárek pro jakoukoliv mou kamarádku.


Tak uvidíme, pro koho dalšího budeme tvořit dárečky k dalšímu přírůstku. Nebojte - pro mě určitě NE Smějící se! I když jsem se nad malou Barunkou rozplývala Mrkající.

Díky za návštěvu!

Pupi

Pupi letní kousky 2

22. srpna 2013 v 18:05 | Pupi |  Tvoření z polymerové hmoty / Polymer Clay
Jakmile kluci "vypadli" na pár dní na vodu, tak jsem zůstala s Elli sama a řekla jsem si, že musím zase po delší pauze zasednout do své Pupi bižu dílny. Elli mě kupodivu nechala a já si tak pár dní mohla zase hrát s polymerem. A tak vzniklo pár čistě letních Pupi bižu kousků....

Summer collection Tyrkys&Green donut


Summer collection Tyrkys&Green naušky čtverečky


Summer collection Tyrkys&Green naušky pufíci


Summer collection Violets&Green donut


Summer collection Violets&Green naušky


Rose&Brown skládaný donut


Rose&Brown skládané naušky


Duhové pecky růžové


Námořnické puntíky


Rose and Black collage přívěsek


Summer collection Brown&Rose donut


Summer collection Brown&Rose naušky


Summer collection Brown&Rose naušky dlouhé


Rose chocolate přívěsek


Rose flowers naušky


Summer collection sweet dots naušky


Pevně doufám, že nám to letošní léto vydrží hoooodně dlouho. Kéž by až do VÁNOC Úžasný.
Díky za návštěvu!
Pupi

Moje dvojka

10. srpna 2013 v 17:10 | Pupi |  SB stránky / Layouts
Zase mi to včera večír nedalo a vyplodila jsem jednu barevnou a veselou stránku pro mé ratolesti. Já bez toho prostě nemůžu být Smějící se........


Jako podklad jsem použila SB papír opět z kolekce ColorConspiracy. Jsem se do nich úplně zamilovala Mrkající. Pak jsem si hrála s barvičkou distress stain peacock feathers a razítky. U mě samozřejmě nesmí chybět nějaké to srdíčko, dekorační šnůrka a washi pásky. Prostě šup šup a je to......Smějící seSmějící se

Já tenhle styl prostě miluju a musím přiznat, že jsem se v tom našla...........baví mě to všechno tak různě kombinovat a zkoušet.........Já ten SCRAPBOOK prostě žeru :-DDD.
Díky za návštěvu a moc milé komentáře, které mi tu na blogu necháváte. Moc mě to těší a mám z toho radost!!!

Pupi

"Kujme pikle"

10. srpna 2013 v 10:35 | Pupi |  Tvoření z polymerové hmoty / Polymer Clay
Když byli dětičky u babi na chajdalupě, tak jsem měla časík zajít k Peťě Nemravce na kurzík OptArt. No a konečně jsem se dostala ke zpracování vzorů a kompetaci do finálních bižu kousků.

A dnešní den má ještě jeden "Nemravkový nádech" aneb narodila se třetí krásná Nemravka. Peťa dneska porodila holčičku Barunku. Oběma přeju hrozně moc štěstí a zdraví a ať se celá rodinka užívá každý den pospolu!!!!!!!!!! Smějící se Velká gratulace holky!!!!

A zde jsou mé výtvory pod vedením Peťi Nemravky..........a nemůžu si pomoct, ale vzory ve mě evokují buď Formuli 1 (já teda nejsem žádný fanda) a nebo dva poťouchlíky z pohádky Šíleně smutná princezna aneb "KUJME PIKLE" Smějící se.Díky za návštěvu a krásný víkend!

Pupi

Sličná slečna

6. srpna 2013 v 21:54 | Pupi |  SB stránky / Layouts
Zase jedna letní stránka do mé sbírky Úžasný. Elli je prostě sličná slečna a některé momentky si prostě o scrapnutí říkají....Na tuto stránku jsem použila krásný Basic Grey SB papír Yellow umbrella. Opět jsem si hrála s vrstvením papíru, který dělá podle mě Scrapbook Scrapbookem Mrkající. Na Nemravce máme další článek z letního projektu tentokráte právě o papíru Mrkající. A nesmí chybět ani mé oblíbené dekorační šnůrky a razítka.


pár detailů

Letní tvoření je prostě bájo pohoda.......Díky za nakouknutí!

Pupi

Stránka ve stylu Mixed Média

2. srpna 2013 v 14:22 | Pupi |  Mixed média
Na Nemravce máme vypsané nové téma na měsíc srpen a tím jsou Mixed Média. Pro mě je to skvělá technika, která nemá hranice. Člověk si může "patlat" a tvořit, jak chce Smějící se. A to mě baví.

Vyrobila jsem stránku v tomto stylu, kde jsem se snažila použít různé materiály a pomůcky. Návod najdete tady.


pár detailů - patina dělá úplné divy


Skvělá technika jak využít embossovaných prvků, distress inkoustů a dabber barviček


mřížkovaná lepenka a vlnitá lepenka jsou moji favoriti Mrkající
Jak za starých časů


kombinace šablonky a kovových ručiček


Nezkusíte s námi tuto techniku? Krásné tvoření!

Pupi