Pan božský Liberec :-))

22. července 2013 v 19:40 | Pupi |  Srazíky
Říká se, že v Praze je blaze, tento víken bych to ale nazvala "V Liberci je blaze" :-) aneb strávila jsem víkend s úžasnýma scrap ženama na Liberec scrap srazu. Bohužel jsem mohla přijet jen na víkend a nemohla tam s nimi pobýt celý týden.

Scrap komunita Smějící se

a jedna vypečená motorkářská..........

V pátek jsem vyrazila hnedle z rána z Prahy, po cestě nabrala spolucestující Marcelku a za necelou hoďku jsme byly na místě činu. Ano jela jsem na scrap sraz, otevřu dveře do tvořící místnosti (totálně nažhavená na scrapování) a všude na stole fimo strojky, textury, vykrajovátka a cernit.........no musela jsem se smát a křičet: "Vždyť JÁ jsem přijela na SCRAP SRAZ"! Smějící se Takže můj scrap srazík začal opravdu fimováním Smějící se. Ale nevyráběly jsme žádné šperky, ale dekorace na naši kroniku, které byla tématem celého srazu. Všechny ženy už měly desky kroniky hotové, takže dekorace tvořily k tomu. My ne, u nás to bylo naopak, nejdřív dekorace a pak do pozdních nočních hodin desky. Odpoledne jsme si také vyzkoušely, pod odborným vedením Ilonky Eli.rek, práci s Deco clay hmotou. Už jen, když jsem viděla tu krásu, co pro nás měla na ukázku, jsem řvala: "Já nechci další závislost"! Vyrobily jsme si malé kytičky a růže. Moc pěkně se s hmotou pracuje a dekorace jsou pak opravdu jako živé!


Na sobotní dopoledne bylo připravené malování na trička se skvělou Irčou Aptákem. A já mám totálně boží tričko se srdíčkama (ještě se u mě divíte Smějící se). Samozřejmě, že já jsem si tam natiskla jen pár razítek a Irča to doladila k vrcholné dokonalosti.

Moje krásné tríčo

Razítkuju

S Irčou Apták

Dáša Tomda v akci - jako jedna z mála se pustila do díla sama Mrkající A měla ho moooc vydařené!!


Marcelka v akci


Šárka tvoří tričko pro babičkuVidět ji pracovat bylo fantastické! Všem, co jsme čučely okolo, jen padala brada hluboko k nohám a ze všech koutů se jen ozývalo........aaaachhh..........hmmmmmmmmm.........ooooch........ooooooooo. Prostě, kdo umí ten umí, kdo neumí tak čumí Smějící se! Klobouk dolů před jejím uměním, ale také tou lehkostí s jakou to dělá. Asi jsme ji pěkně potrápily neb musela malovat od rána až do podvečera..........všechny jsme musely mít tričko z pod jejích rukou.


Zbytek soboty jsem scrapovala jako o život. Než jsem tam jela, dala jsem si takové menší cíle, co všechno za projekty, bych tam chtěla zmáknout. Holky už mi říkaly - hele motorová myš Pupi nebo když mě někdo hledal, přesně věděl, kde budu Smějící se.


Večír jsme si daly grilovačku. Skoro to tam vypadalo jako na nějaké řecké žranici. Plný stůl hodokvasu Mrkající. Večerní grilování bych ale přejmenovala na "Grilování s Božkou v rákosí Smějící se". Všichni si to určitě dokážete představit, když se sejde banda ženských - ještě teď mě bolí bránice a břišní svaly. Jen jsem zvědavá až budou zveřejněné hlášky (které si Iriska pilně zapisovala).


Jakmile se trošku ochladilo, opět jsme se přesunuly do naší tvořící místnosti a tvořily a tvořily. Já jsem se pustila do zdobení mé kroniky. Iriska mi padla do noty, protože jsem se chystala na album fotek z mého dětství. Původně jsem plánovala, že udělám společné album mě a mého drahého. Na jedné stránce já a na druhé on ve stejných letech. Ale jelikož je fotek z dětství tuuuuze moc, tak určitě časem přijde i na společné album. A tohle bude jen MOJE Mrkající.

Moje kronika aneb "Mé dětství" - fotka mě a mém mamušky z prvních narozenin

pár detailůNeděle se už bohužel nesla v duchu úklidu, balení, dodělávek a zběsilého nakupování u Didi. Po obědě nezbylo už nic než zatlačit slzu a jet dom.......zůstala bych tam klidně měsíc Smějící se.


Moc díky Irčo za parádní srazík, skvělou atmosféru a spoustu inspirace a chuti do dalšího tvoření!!!!!!!!!!!!!!!! Aneb jak nám osvětlila Market Screbla, tak Scrapová komunito ZDAR!!!! A brzo brzičko naviděnou! Už aby to bylo Smějící se.

Pupi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Irena Apták | 22. července 2013 v 20:24 | Reagovat

Júúúú, krásné fotky, hezky sepsáno a nádherné album- kronika! :-D

2 Didi | 22. července 2013 v 23:13 | Reagovat

Skvělá reportáž! Jsem ráda, že jsem Tě mohla poznat a užít si Tvůj bezprostřední humor, zatím jsem ho znala jen z blogů. Teď u čtení vidím i Tebe :-) Umím si představit, jak ses musela při pohledu na fimo vyděsit :-) Album máš super...

3 Pupi | Web | 23. července 2013 v 11:52 | Reagovat

Holky moc díky, ty jo se tu červenám až na..... :-D. Dikes moc, však to bylo mega super! Ty jo víc takových tvořivých srazíků...... :-D  :-D Jsem ještě v takové rauši, ale obávám se, že mi to už dlouho nevydrží......

4 Ilona Eli.rek | 23. července 2013 v 13:31 | Reagovat

Krásný blog :-) A naživo jsem obdivovala nejen kroniku ale i ostatní projekty, "scrapové" i "fimové" . Také jsem moc ráda, že jsem tě mohla poznat osobně.

5 Pupi | Web | 23. července 2013 v 16:12 | Reagovat

Ili já též! Růžičkami se tu kochám ještě teď ;-). Jsem zvědavá, jak dlouho mi bude trvat než si hmotu koupím :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama