Jahodová

7. července 2013 v 13:54 | Pupi |  SB stránky / Layouts
Na pár dní jsme se jeli "zrelaxovat" do Bedřichova do penzionku UKO. Vřele všem doporučuji hlavně pro rodiny s dětmi. Je to tam super! I když o relaxu s dvěma dětma se nedá mluvit, ale prostě jsme potřebovali vypadnout. Za tři dny jsme toho stihli tolik, že jsme každý večer padli za vlast Smějící se (budu mít ale dosti matroše pro náš prázdninový deník). Včera když jsme se vrátili, tak jsem prostě měla absťák Mrkající . Celý večer jsem si tu hrála s letní stránkou pro Elli. Mám několik úžasných fotek, kdy sedí v bazénku na zahradě a baští naše první jahůdky ze zahrádky. Takže stránka se jmenuje jak jinak než JAHODOVÁ Smějící se. Udělala jsem ji hodně barevnou, veselou, no prostě letní............A až ráno, když jsem si jí prohlížela, tak mě napadlo, že se hodí do červencové Challenge od Screbli (prostě dvě scrapbook mouchy jednou ranou)..........Smějící sePár detailů
Poslední dobou mě hodně baví si některé dekorace vyrábět sama "růčo fůčo". Takže šipky (které jsou teď u moderního scrapbooku hodně oblíbené) jsem si vystřihala sama a obtáhla černým gelovým perem. Líbí se mi, když věci nejsou úplně přesné a rovné. Přijde mi, že to leckdy vypadá líp.


Jako hvězdičky jsem použila Tímíkovi propisoty Elements. Jsou super a navíc jsou tam ty archy dva takže, i když je jednou použijete, máte ještě jedny Mrkající.


Na podklad jsem použila šablonku File Texture a Distress inkoust Vintage photo. Na jiných místech je použitá šablonka koleček a zlatá akrylka Dabber. Šablony miluju, dají se používat na tisíc způsobů. Na dvou místech na stránce jsem je prostě jen obkreslila černým gelovým perem Mrkající. A vypadá to taky good.
Elli z jejích elasťáčků odpadly látkové kostkované knoflíčky. Takže jsem si je schovala a ejhle sem se mi přesně jeden hodil Smějící se.


Taky začínám víc a víc přicházet na chuť washi páskám. U mě je to tak, že i když se něco používá a je třeba IN, tak já si na to musím přijít sama. Ze začátku jsem třebas skeptická, ale časem to přijde......a tak je to u mě i s washi páskama. Peťa Nemravka se obšas pěkně pobaví, ale prostě to tak mám...........Smějící seSmějící seSmějící se


Léto, jahody, pohoda.........já to prostě miluju..............Úžasný
Díky za návštěvu a užívejte!
Pupi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama