Jak jsem tvořila pro paní učitelky

20. června 2013 v 21:01 | Pupi |  SB stránky / Layouts
Už jsem to tu určitě psala, ale ráda tvořím pro své blízké, známé, kamarádky ale také pro naše skvělé paní učitelky ze školky. Besídka pro maminky už byla a protože v neděli měli svátek tatínkové, tak jsme si dneska užili ve školce zábavný den tatínků. No možná spíš "grilovací" Den tatínků Úžasný. V některých disciplínách se totiž všichni jaksi v tom našem bájo počasí "doslova" grilovali.
A jak to tak známe všechny, tak se ty naše drahé polovičky nutně potřebují před ostatními taťky vytáhnout. A tak v každé soutěži, která byla připravena, jedou na víc než sto procent a potutelně pokukují, jaké "skóre" má ten druhý. Už loni jsme se s ženskýma nasmály, když jsme je viděly, jak se hecují a jak prostě nutně musí být první :-DDD. Moje drahá polovička není vůbec vyjímkou, takže se směju ještě teď Smějící se. A abychom to dovršili, tak při disciplíně kopání do balónu (různými údy) se do toho ten můj fotbalista tak opřel, že při třetím pokusu vyletěl míč přímo do mého obličeje (když jsem se ho snažila zvěčnit foťákem) = balón do foťáku, foťák do mé pusy, foťák šup do záhonu, já prásk na zem. No alespoň si chvíli užiju pocit, že mám velké "plné" rty Smějící seSmějící se......Aneb z každé akce musí být nějaká vypečená historka.........např. jak zneškodnit manželku fotbalovým balónem Smějící se.
Jinak opět naše skvělé paní učitelky s celým kolektivem připravily parádní akci ve stylu spartakiády. Při jejich nástupu v parádních tílkách, trenýrkách až pod prsa a hřebeny v zadní kapse jsem se letmo vrátila do svých dětských let na základku do hodiny tělocviku. Ale že jim to slušelo........Mrkající.A protože víme, že jedou celý rok ony víc než na 100% a snaží se pro ty naše dítka rozdat (někdy určitě nad rámec svých povinností), tak jsme i my rodiče pro ně připravili malé překvapení a jejich práci tak ocenili. Opravdu vám moc děkujeme, jste skvělý!!!!! A na dálku zdravíme Janičku, která nám tam moc chyběla, ale bohužel ulehla s nějakým otravným bacilem! Ať jsi brzo fit Jani a zpět mezi námi!!!!!


Ani můj Scrapbook nemohl zůstat pozadu a tak jsem pro celý kolektiv vyrobila dvě scrapbookové stránky. Matyášek se navíc letos se školičkou loučí a bude z něj školák, takže jsme chtěla, aby měli něco na památku. Celý rok se nesl ve stylu Olympijských her zvířátek, takže je každý měsíc nějaké to šikovné zvířátko provázelo. Použila jsem proto fotky ze společného Olympijského focení. Papír jsem nemusela dlouho vybírat neb mají ve školce podobná kolečka namalovaná na zdi Smějící se. Stránku jsem dokola obšila na stroji, lehce dozdobila a bylo to.


Druhá stránka měla být o celém kolektivu školky. Takže jsem získala společnou fotku. Jelikož jsou paní učitelky a ostatní dámy ze školky pořád usměvavé a nikdy jsem je neviděla se špatnou náladou (což občas v prostředí tolika vřískajících dětiček fakt nechápu), tak jsem to pojala "dosti" kytičkově - jak výběr papíru, tak výrobou dekorací, tak stonkami kytiček na papíru pod fotkou Smějící se (z této kolekce). Některé kytičky jsem použila kupované a ostatní jsem si vyrobila - buď na Big shotu a nebo růčo fůčo růžičky. Celou stránku jsem olemovala dekorační šnůrkou (těm jsem doslova propadla). No a protože jsou to naše jedničky - tak jsem použila kartičku s číslovkou 1 (Ikea). Prostě kytičkové................Obě stránky jsem nakonec podlepila kartonovou deskou, aby si je mohly pověsit na zeď.


pár detailů

Ještě nesměl chybět malý dáreček a přání (visačka) k dalšímu tvoření! Podklad je vytvořen Distress inkoustíky (Peeled paint, Broken china, Spiced Orange). Pomocí embossovací kapsy jsem vytvořila design spolu s razítkem písma (love letter). Jelikož visačka je větší než emboss.kapsa, tak jsem ji dělala na dvakrát. Nehezký spoj jsem zakryla hnědou stužkou Mrkající. Pak následovala patina jen na embossované části (Tea dye). A nakonec kytičky, opět vyříznuté na BS a dekórované Distressky.
Prostě se nám na konci roku bude s nimi špatně loučit...........Ellinka půjde k zápisu až za rok, tak pěvně doufám, že i naše další "generace" bude mít tak skvělé lidi, co je budou učit, jak to v tom našem životě běží a leží..........Usmívající se.

Díky za čtení a krásný slunečný den!

Pupi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Křemenová | E-mail | 20. června 2013 v 21:37 | Reagovat

Milá Katko,
Už tak mě mooooc mrzelo, že jsem tam dnes nebyla a teď jsem si ještě parádně pobrečela. Jsi moc hodná a ještě k tomu ohromně šikovná. Nám se po Vás bude taky stýskat, ale rok uteče jako voda a budeme Vás mít zase zpátky. Díky moc, už se těším, až to uvidím na vlastní oči.

2 Pupi | Web | 20. června 2013 v 21:45 | Reagovat

Janíku, to jsem neměla v úmyslu Tě rozplakat ;-), ještě k tomu když nejsi fit! Měla jsem prostě potřebu to všem říct, jak jste super a že vás máme moc rádi! Určitě zůstaneme v kontaktu!!!

3 Jana Křemenová | E-mail | 20. června 2013 v 22:50 | Reagovat

takové slzy štěstí a dojetí jsou fajn, ty vůbec nevadí :-)  Někdy si přijdu jako na jiný planetě. Kde jsou všichni na sebe hodný, milý, usmívají se - to se jinde moc nevidí !!!! Díky tobě a všem ostatním rodičům.

[2]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama