Přáníčka pro radost

17. května 2013 v 17:46 | Pupi |  Přáníčka / Cards
Kromě klasických svátků a narozenin vyrábím ráda přáníčka nebo něco "papírového" jen tak pro radost nebo jako poděkování. Příležitostí je stále moc a moc! Jednou takovou byla "Besídka pro maminky", kterou pro nás rodiče uspořádaly paní učetelky z naší mateřské školky. Jako v loňském roce mi bylo jasné, že budem bulet jako želvičky.......a taky že jo....Plačící.....dětičky krom spoustu básniček a písniček, nám nakonec besídky zaspívali krásnou písničku o maminkách a nakonec se k nám rozeběhli s kytičkou. A protože jsem jim chtěla nějak poděkovat, vyrobila jsem pro ně přáníčko. Chtěla jsem něco "origoš" a tak jsem vybrala tzv. Tri-shutter card. Základ jsem vyrobila z A4 hnědého tonkartonu. Nazdobila jsem ho pomocí růžového SB papíru a krásného scrapbookového papíru Hopscotch Penny Candy (Basic Grey). Větvičky neboli krucónek, kytičky a rámečky jsem si vyřízla na Big shotu. Kytičky jsem ozdobila razítkem písma (klasika Smějící se) a krucónek jsem si rozstříhla, abych měla dvě části. Motýlky a text "děkujeme" jsem si natiskla razítky. Líbí se mi, že přáníčko se dá postavit a je z něj originální dekorace. Paní učitelky tak mají krásnou vzpomínku Mrkající.


Ještě jsme od dětiček dostali krásný kalendář na příští rok, kde na každé stránce je nějaký jejich výtvor. Skvělý a originální nápad! Malá ukázka............

Naše rodinka

maminka Smějící se a městečko

Tri-shutter přáníčko jsem nakonec vyrobila ještě jedno pro svou mamušu k narozkám. Opět jsem ho vyrobila z A4 fotokartonu magenta a nazdobila scrapbookovými papíry Little black dress Black and White (Basic Grey) a Vintage květiny (Graphic 45). Srdíčka jsem si vyřízla na Big shotu a velká opět nazdobila razítkem písma. Na text Z lásky jsem použila cling razítko. Bílá písmenka MÁMA jsem si vyřízla šablonou Sizzlits Chip block abeceda z moosgummi. Hrozně ráda mám Sizzlits šablonu kytiček a lístečků od Tima neb si můžu pomocí inkoustíků či barevných papírů vyrobit různé kombinace a velikosti kytiček Smějící se. Přání jsem pak celé poskládala a bylo hotové.......již je i předané........Mrkající.


Děkuji za návštěvu a všem krásný víkend!

Pupi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama