Jak jsme "řádily" na Kreativitě

27. května 2013 v 17:50 | Pupi |  Výstava Kreativita - Hobby
A máme to za sebou...........Smějící se. Třetí ročník výstavy Kreativita - Hobby je již minulostí. Pro mě jakožto člena "Nemravky teamu" to byl druhý ročník. A i když jsem dneska značně unavená a síly sbírám horko těžko, tak to bylo moc prima. Jsem ráda, že i když jsem byla v jednom kole, tak sem tam se podařilo na mě houknout holkám z Fleru klubů nebo scrapařkám, které znám z posledního scrap srazíku. Někdy to bylo opravdu jen letmé houknutí Mrkající. Ale i tak moc díky, že jste "zaskočily".

Čtvrtek byl v duchu vybalování a stavění celého stánku a naší "demo kurzovny".V pátek ráno jsme ještě v rychlosti doladili nějaké detaily a mohli jsme vítat první návštěvníky, na které jsme opravdu po otevření výstavy nemuseli dlouho čekat Smějící se. A tím také započal náš "demo kolotoč". S Peťou Nemravkou jsme se střídaly po hodině, takže hodinu ona demo ukázky z polymerových hmot a hodinu na to já se svým scrapbookem...........a pořád dokola všechny tři dny. V sobotu jsem si už musela doma dát nějakou meducínu na hlasivky neb jsem měla pocit, že v neděli už budu jen skřípat, jak stará vrata.......A můj neskonalý obdiv Peťě Nemravce, neb je v sedmém měsíci radostného očekávání a její energii a enthusiasmus by jí mohl leckdo závidět. Já teda určitě, protože já jsem v těhotenství byla schopná, tak maximálně dojít do obchodu pro rohlíky a zpátky......Smějící seSmějící seSmějící se.

Nemravka v akci poprvé

A podruhé

moje Pupi demo na práci s Color washem

A inkoustíky....


S Irčou - Iriskou, která měla svou dílničku cestovních deníku u stánku Aladinu, jsme si daly jen "plácačku", když jsem běžela s párkem v rohlíku, jakožto mým obídkem Smějící se.......takže sumasumárum dva párky v rohlíku a vodnatá zelnačka. Dosti "výživné" obídky, že.........Smějící seSmějící se. Myslím, že Irča na tom byla podobně. Také jsem tam od ní dostala její stránku se svým obřím hambáčem ze scrap srazíku ze Satalic - i s věnováním...........Pro Kačku Pupi z lásky.........k jídlu........:-DD......... Stránku si pověsím na zeď k ostatním svým stránkám. Irčo ještě jednou mooooc díky!Za běhu na záchod nebo pro horkou čokoládu jsem stačila ukořistit jedno razíko a pár SB papírů. A jak je u mě zvykem vždycky si tam koupím nějaké dekorace domů. Takže jsem si koupila krásné šité bílé srdéčko s křídlama s textem Andělům bez křídel říkáme maminky.......no není to pravda? Mrkající (doma to budu nosit na krku :-DDD) a ještě jedno ratanové srdíčko na okno (totiž jedno okno nebylo doma osrdíčkované....a už je....:-DDD). Kdo mě zná, chápe........

No a v neděli později odpoledne se zaklaply dveře a během 2 hodin bylo po stánku, po kurzovně, po všem.........Ještě jsme s Nemravkou vylosovaly posledního výherce nového českého extruderu a mašírovali jsme si to všichni domů. I když to bylo dosti náročné, tak se už těším na další tentokráte adventní Kreativitu a její šrumec.


Díky za juknutí......

Pupi
(PS: teď když píšu tenhle blog, tak mi došlo, že nemáme žádnou společnou team fotku.......chjo....tak snad příště.....prostě to bylo jako z rychlíku.......:-))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 El. | Web | 27. května 2013 v 17:52 | Reagovat

Pěěknéé :))) a pěkné fotky :):D

2 Pupi | Web | 27. května 2013 v 17:57 | Reagovat

Díky......byl to mazec, ale prima....

3 Katua | Web | 2. června 2013 v 19:02 | Reagovat

Tiše závidím, to muselo být bomba :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama