Bude svátek maminek....

8. května 2013 v 16:14 | Pupi |  Přáníčka / Cards
Tento víkend v neděli bude svátek všech maminek.......taky jsem už nějaký ten rok mamina a tak mi vždycky udělá radost, když mi děti něco namalují nebo mi přinesou s tatíkem kytičku. V loňském roce nás dojaly paní učitelky ze školky, když pro maminky připravily s dětmi krásné představení. I letos nás příští týden čeká besídka pro maminky. To si zase pobulíme...Mrkající. A protože kromě mě, samozřejmě v rodině máme dvě babičky, teda naše maminy, tak jsem dneska pro tu jednu (mou tchýňku) vytvořila přáníčko. Zítra bude hlídat naše ratolesti, takže toho využijeme a přáníčko s kytičkou předáme (doufám, že to tady nečte Smějící se).
Má ráda modrou barvu a spíše jednoduché věci. Takže jsem se toho držela a vyrobila jednoduché, ale milé přáníčko. Na pozadí jsem použila embossovací šablonu do Big shotu a předtím jsem ji přetřela Distress inkoustem Broken china. Srdíčko jsem celé "pozlatila" zlatým dabberem. Narazítkovala motýlka a vytřihla. Vymýšlela jsem, jaký text tam použít a Jsi nejlepší! bylo jakou volbou :-). Pak už jsem to jen doladila stužkou s kytičkou a dozdobila knoflíky. Neudělala jsem to jako klasické přání, ale jako takový závěs. Pronýtkovala jsem ho na každé straně a protáhla bílou šnůrkou, aby se dalo zavěsit. Místo pro osobní text je samozřejmě z druhé strany. Snad se bude líbit Smějící se.
Druhá babička, tedy moje mamina, bude také obdarována, ale na výrobu mám ještě čas, dorazí k nám až příští týden. Navíc v květnu slaví narozeniny, takže to bude něco tak trochu "dohromady" S vyplazeným jazykem.Díky za návštěvu a jak tvoříte pro naše maminy vy?......

Pupi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama