Čas nezastavíš

23. dubna 2013 v 13:27 | Pupi |  SB stránky / Layouts
Od puberty mám hrozně oblíbenou jednu starou fotku mojí mamči. Za tu dobu prošla několika rámečky, sešítky, knížkami a tak podobně, kam se fotká dá "zastrčit". Ale nejvíce jí teda sluší scrapbooková stránka, kterou jsem si pro sebe vyrobila. Staré černobílé fotky mají nezapomenutelné kouzlo.........současné foťáky ať jsou sebe "chytřejší", tak takovou už neudělají.........navíc čas těm fotkám dodává ještě víc..........

Hrozně ráda při Scrapbooku zdobím a zdobím. Na tuto stránku se mi mé zdobení hodilo, jak se říká jako "prd...." na hrnec Mrkající.


Hrála jsem si s detaily výřezů z Big Shotu. Mám hrozně ráda motivy od Tima Holtze - šablona Bigz hodiny a Sizzlits Film Frame, které se hodí na spoustu projektů. Navíc ručičky od hodin nemusíte nezbytně použít s šablonou. Na layoutu je mám připevněné hřebíčkem dole. Ráda si také vyrábím design kytiček a srdíček. Narazítkuju si motiv - hodně používám razítka písma - poté vyříznu kytičku či srdíčko na Big shotu (jde i ručně vystřinout) a hodím nějakou patinu. Tak mám spoustu variant a pokaždé jsou jiné Mrkající. Už se budu asi opakovat, ale miluju razítka. Takže i tady jsem si některé detaily vyrobila pomocí razítek - např. klec či motýlek. Na stránkách nesmí chybět text - buď si ho píšu sama nebo používám razítkovou abecedu. Stránku jsem si podlepila kartonovou deskou, udělala dírku a pověsila na zeď mezi ostatní Smějící se. Myslím, že tady už moje oblíbená fotka doopravdy "zakotví".
Že jí to moc sluší? Mrkající Díky za návštěvu!

Pupi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama